Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt multi care nu au bani de benzina,da sa mai schimbe piese pe masina.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • Originally posted by ionescu liviu View Post
      Vectra aceea se prezinta bine dar mi se pare totusi ciudat ca fostul proprietar sa fi investit in masina 2750 euro la 185.000 km doar ca sa mai faca cateva mii de km si apoi sa decida sa o vanda...pt cat? E destul de dotata, cat a costat in Germania? 1500 euro? Nu stau sa ma uit cat costa o astfel de masina in germania dar nu m-as mira sa fi fost lovita. Altfel cine ar investi atatia bani si peste o luna sa o vanda la jumate din cat a bagat in ea, adica el nu stia ca are de gand sa o schimbe?

      La asta ma gandeam si eu , dar legat de motor stie cineva daca sunt bune si cam ce consum au?

      Comment


      • Motorul de 1.8 misca ok caroseria aia. Dar bea prea mult.
        N-o sa pot sa inteleg vreodata, de ce si-ar cumpara cineva o masina veche, ieftina, dar cu un motor gurmand. Si sa mai si mearga cu ea zilnic.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Pt ca piele, pt ca break, pt ca ne vinde iluzia ca suntem financiar ok.
          Pt asta se cumpara toate ciurucurile super dotate!
          Eu unul n-as lua asa cazan...

          2000 pret de vanzare, din care:
          - 500 euro transportul
          - 300 euro profitul boschetarului
          Deci, masina aia face cam 1200-1500 euro (cum foarte bine a zis cineva mai sus).

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Si tu radeai de el de la volanul Logan-ului?

            Vecinul tau o aduce asa des acasa pe platforma pentru ca probabil, o repara pe troturar, in loc sa o duca la service. S-a intins mai mult decat ii e plapuma.
            Nu e bine sa razi de necazul omului ,imi este prieten bun, de reparat nu o repara pe trotuar, omul isi permite sa o duca la service.
            Am impresia ca a fost ''manarita'' de cand a cumparat-o si acum isi arata defectele ascunse.
            sigpic

            Comment


            • Pentru ca GPL. Si pentru ca nu ar fi avut niciodata bani de una noua.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Una de asta e mai mult de 200 000 ?
                Attached Files

                Comment


                • Originally posted by Cezar View Post
                  Pt ca piele, pt ca break, pt ca ne vinde iluzia ca suntem financiar ok.
                  nu stiu de ce intotdeauna ai impresia asta. s-au dus vremurile cand o masina arata nivelul financiar al unuia sau altuia.
                  ce naiba vorbim de o masina de 15 ani de 2000-2500euro deja inscrisa. ce nivel financiar arata asta?
                  e o masina cu care iti faci treaba nu o ia nici naiba sa arate altora ca ce tare este el !!! este o masina de nici 100 milioane ce naiba.
                  Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                  Comment


                  • Nu sa ma dau smecher dar am ramas fara masina si nu stiu ce altceva sa iau cu asa bani putini si mai ales ca vreau ceva benzina , ma gandeam si la un Bora / Passat / Golf.

                    Comment


                    • Originally posted by rudy_grf View Post
                      Am un vecin care are Phaeton V6 3.2 benzina, ieri a fost a3-a oara cand l-a adus pe platforma acasa.
                      E mai ieftina motorina la platforma decat benzina la sugativa probabil.

                      Apropo de opel http://www.digi24.ro/Stiri/Digi24/Ga...acalit+in+medi

                      http://www.vezicatface.ro/articole/c...-pretul-corect interesant site
                      Last edited by einstein1984; 3 December 2014, 12:56.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Radeti cat doriti, dar Vectra aia asa cazan, e superioara unor low cost-uri noi. Vectra B diesel cu 600.000 km la bord, face de rusine Logan 2 1.5dci nou. Indiferent cat de mult v-ar placea cum miros chimicalele emanate din plasticul nou din Logan.
                        Last edited by mr.K; 3 December 2014, 12:57.

                        Comment


                        • Iar comparatii SH Vs Nou? Nu obosesti?
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • am vrut sa cumpar logan, dar m am izbit de taxa ! asa ca am luat o laguna 1 impecabila din 99, care a costat cu tot cu taxa 1500 euro. Chiar daca are 16 ani,masina merge impecabil. Bagat gaz, facut distributia, toata fata si merge ca noua. 42000 intr un an. Nu regret.
                            Last edited by Andyno; 3 December 2014, 13:18.

                            Comment


                            • einstein-observa-i nr de posturi si ai sa-ti raspunzi singur : ))
                              Cum arata un camion in viziunea americanilor

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Comment


                              • Nu stie nimeni cam ce consum este la 1.8 benzina pe Vecta aceea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google