Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niciodata! De la 30.000 in sus!
    930 e mai ieftin, la fel si 936.
    993 intreg, de la 30.000 in sus. Si la 30.000 gasesti cu belele.
    Asta, pt varianta entry level.
    993 S, pe la 45.000 - 60.000
    993 turbo 120.000
    993 GT2 - peste 600.000.

    993 gt2 1.300.000

    993 turbo - 390.000

    Una dintre cele mai ieftine:
    993 simplu - 35.000
    Last edited by Cezar; 13 March 2015, 21:01. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Ce parere aveti?
      Pe langa faptul ca NU are telefon..

      Comment


      • e teapa, anuntul nu este real.
        nici nu era greu sa iti dai seama coroborand pretul cu textul "lasati email si va caut eu )"
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • Originally posted by einstein1984 View Post
          Pai 125000 km e cam jumate din viata masinii, deci logic ar fi si pretul la jumate.
          In Romania se cumpara in continuare varsta masinii, mai putin kilometrajul.
          La o masina de 1 an vechime, nu o sa ai 50% din pretul initial.

          Comment


          • pentru ca poti cumpara motoare de la dezmembrari. acum sunt piese de schimb, nu mai trebuie omologare.
            si nu cred ca pentru un golf limita e de 250 de mii.
            nu e nici pentru lighean, ce sa mai vorbim de un vw.

            Comment


            • O fi pentru unii care fac 250k in 25 de ani.
              Se aduc in Romania din Jermanica, cu doar 80k pe kilometraj, noua manca-ti-as, si ea are +200k la bord si mai merge si in Romania cel putin inca 100k.
              Last edited by mr.K; 14 March 2015, 19:21.

              Comment


              • Se aduc din Nemtia cu 1 sau 2 inintea lu" 50 de mii de km.Acum poate is marlan ,dar unele arata mai bine decat un lighean din 2006-2007,care are mancate portierele sau alte peiese.Am vazut lighean dci cu 380 mii km ,revizii facute doar la Automoldova si rugina.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Oricand o straineza mai de soi arata mult mai bine, sau la fel, chiar si cu o diferenta de 5 ani...

                  Am avut dupa logan 2 masini cumparate la 7 ani, vandute la 9 ambele, la 9 ani aratau de N ori mai bine decat loganul care are acum 9 ani... ca si km, ambele aveau cu 30000 km mai mult fata de logan. Meganul2 pe ici colo mai vedeai semne de uzura, dar pe corsa C deloc! Una dinaia o sa mai cumpar ptr sotia, dar obligatoriu tot din 2003, par cele mai reusite.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                    ))

                    Comment


                    • Daca este iradiat eu nu am tupeu sa ma urc in el, apai sa il mai si cumpar ))
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • La 1599 lei merita cumparat si dus la Remat, scoti mai mult pe el si ca fier vechi.

                        Comment


                        • sigpic
                          !

                          Comment


                          • Hai sa ne luam mai mult decat putem duce. Asta e filozofia est europenilor.
                            Ma uitam si la trendul legat de business. Putine seminarii despre cum sa faci plus valoare reala, ci doar despre: cum sa te imbraci bine la intalniri, cum sa faci vanzari mai bune prin minciuni, cum sa incropesti o inginirie financiara si toate jegurile asociate.
                            Luati-va masini pe care nu vi le permiteti ca sa stati intr-o stare semi-satisfacuta si boema: "am realizat si eu". Nu frate, ti-ai luat cazan de 7000 eu cu banii stransi in 7 ani! Ba si mai rau, ai strans in total 10.000! Sau, ai luat 7000 de la ma-ta ca sa-ti iei o clocitoare, sa dea bine!
                            In stilul asta, o sa se ajunga la colaps si nu vor avea nici parintii cum sa va scoata din rahat.

                            Comment


                            • Cati sunt care stau cu behamveu in leasing la scara garsonierei, in care sta cu ma-sa...
                              Last edited by mumus; 16 March 2015, 11:18.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Ce a fost asta ?
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google