Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa faruri imi pare ca este nfl dar nici poza nu este f clara.

    baga aici ultimele 7 caractere din serie si da-ne lista completa de dotari
    Last edited by bossake; 15 December 2014, 22:32.
    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

    Comment


    • Este facelift. Asta in cazul in care nfl inseamna non facelift.
      La E90 "PH1", ramele superioare ale grilelor fac parte din capota.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • da, asa este, am gasit anuntul si pe autovit. dar are farurile schimbate, sunt faruri aftermarket si de asta m-a indus in eroare
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

          Comment


          • Originally posted by sorin1983 View Post
            pai si pana acum cati km are? se plange de ceva? mie mi se pare foarte tare si dotari de top
            Se plange de filtrul de particule. Se infunda destul de repede,si masina incepe sa traga destul de greu,sacadeaza. Asta pana se regenereaza. Cam la 180-200 km se face regenerarea. Vrea sa-l elimine. Costa undeva la 300€. Asta e singurul lucru de care se plange la c5

            Sent from my ZP1000 using Tapatalk
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • 80-90% din anunturile de pe autovit sunt de la samsari (nu-si vinde nimeni masina propietate eprsonala acolo), si desi masina e adusa din belgia, Franta, germania etc si vanduta de o firma, toti bifeaza "primul propietar" in anunt.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Originally posted by bossake View Post
                da, asa este, am gasit anuntul si pe autovit. dar are farurile schimbate, sunt faruri aftermarket si de asta m-a indus in eroare
                O fi fost lovita la bot.

                Comment


                • Sa-l stapaneasca sanatos, cred ca nu are navi....

                  P.S. Nu vrei sa-mi dai mie grilele alea negre? Iti dau la schimb varianta cu un pic de crom.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • A424563
                    acum are xenon ) si cam asta ar fi singura modificare fata de vin + minciuna cu fabricatie 07 nu 04
                    nu cred ca a fost pocnit in bot pt ca are suruburile de la aripi intacte si o groaza de pietricele pe capota si bara fata
                    http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                    Comment


                    • esti sigur ca masina e adusa din germania? e reala acea factura de cumparare din germania?
                      masina de noua a fost vanduta in olanda, bine acum posibil sa fi fost vanduta din olanda in germania si apoi din germania catre romania.

                      in general astea de olanda sunt aduse la licitatii.

                      masina are navigatie. pretul este foarte ok pt un e90 lci. nu este cel mai dotat dar nici cel mai chel. sa o stapanesti sanatos, eventual sa ii faci un jurnal si aici pe forum
                      Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                      Comment


                      • Hai ia cadou' de Craciun, neamule!

                        Comment


                        • Ieftina rau. Mai e si sh, mai bine cumperi un Q7 nou de banii aia si-ti mai raman si de carburant, ciunga la copil si bikini de matase pentru nevasta.
                          ML era masina imbogatitlior din afaceri cu staul la inceputul anilor 2000. Acum nu mai reprezinta nimic, e la coada dorintelor 4x4, acolo unde ii e locul.
                          Last edited by mr.K; 18 December 2014, 00:00.

                          Comment


                          • kojak e tare ca abia a facut 10 000 de km intrun an :P ...poi pana mea masina aia mai mult a stat

                            Comment


                            • Vorba samsarilor "a fost a lu nevasta-mea se ducea duminica pan-la pâine si-napoi ".

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                babele intretin bmw-urile maximmm
                                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google