Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • radio casetofon, ca la BMWuri, 1 din. Piele pe airbag....

    http://www.autoscout24.ro/Details.as...&asrc=st|fs,sp uite asta era fara navi...
    Last edited by einstein1984; 9 January 2015, 12:56. Reason: Automerged Doublepost
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
      Adica ceasul ala analogic a fost pus pe Passat ca sa-i dea prestigiu?
      Nu, pt ca-i quartz. N-are valoare... Trebuia musai automatic, Vacheron.

      Comment


      • cam asa ar trebui sa arate... chiar daca ii pui undeva mufe ascunse de usb, un ipod ceva... lemn cu plastic e kitch
        Attached Files

        Comment


        • Sunt niste regulamente europene care nu te lasa sa-l faci asa.... Ca sa nu-ti crapi capul cand dai de bord.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Tot mai bine fara ceas. ))
            Si facuta din peturi.

            Comment


            • A mers cineva cu ASX?
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              La interior pare sa aiba ce-ti trebuie si atat, simplu. Scaunele imi plac, probabil sunt comode.

              Comment


              • Am mers cu una de inchiriat. Cazanel. Mie cel putin nu mi-a placut mai nimic la ea.
                Dar cum nu dau eu ora exact in materie auto, posibil sa fie irelevanta experienta mea :P

                Comment


                • E utila si impresia ce ti-a facut-o.
                  In segmentul asta de SUV-uri mici nu prea gasesti ceva sa te dea pe spate, important e ca ele fac ceva mai mult decat niste compacte. BMW X1 o fi mai bun, dar si mai scump.
                  Merci de feedback.

                  Comment


                  • Face, da. Acum eu n-as da banii in plus doar pe acea garda la sol ceva mai mare. Plus ca sistemul de tractiune 4x4 (daca o avea) e la fel de bun ca la oricare alt suv mic. Adica spre deloc.
                    Din ce am vazut, preturile nu sunt asa de mici.
                    Modelul pe care l-am inchiriat era diesel, si vad ca-i vreo 30.000 euro. Aia nu e masina de atatia bani... De fapt, costa cat un x1, masina care-i net superioara, din toate punctele de vedere! (de la consum, la sistemul integral, calitatea interiorului, orice)
                    Nu consuma asa putin, nu era asa fasneata, nu era prea confortobila.
                    Mediocra peste tot, iar pe alocuri slaba de tot.

                    Ex: asta la 120 consuma 8.5, x1 consuma 6.
                    A detailed comparison of BMW X1 versus Mitsubishi ASX. On Car A Rac you will find out which car is better and what the car will suit you best.
                    Last edited by Cezar; 9 January 2015, 17:32. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • eu ma refeream la radio ca aspect nu sa faci bordul din lemn... plus ca s-a murit in fiare de cand s-a inventat automobilul si cred ca si azi trebuie sa fi murit undeva cineva intr-un accident de masina.

                      Comment


                      • M-am uitat pe sprintmonitor, si dau consumuri mai mici fata de ce am experimentat eu. Deduc ca probabil mi-au dat cea cu motor de 2.2.
                        Altfel, in consumuri medii, se pare ca ASX e mai zmeu ca BMW-ul

                        Comment


                        • De ce nu un Nissan? Quasquai vinde in draci in UK.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Un bord cu lemn care arata bine, din punctul meu de vedere.

                            Si ce bord de XJ imi place.

                            Sunt de pe goagal, il folosesc si io.
                            Niciodata nu mi-a placut lemnul asa de mult in interior la o masina, , nu stiu exact de ce, in special la modele mai vechi. Tin minte si pe E46 cat de urat arata volanul ala cu putin lemn, putin pe bord, langa schimbator, restul plastic de alta culoare etc.

                            In schimb imi place cum a fost folosit lemnul cu echiparea Modern Line de la Seria 3. Si nu mai sunt sute de culori, parca se imbina mult mai armonios cu interiorul acesta comple bej:

                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • Si opera e nasoala, mai ales ca te cam ia somnul de la ea.
                              O porcarie, nu alta!

                              Comment


                              • Nu inteleg rostul sarcasmului, era o parere. Nu am spus ca e nasoala, doar fiindca nu imi place mie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google