Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Allyn_y View Post
    F ciudat..la cel de mai jos la aprox 200 000km arata ca nou,e posibil ca unii sa fi condus cum zicea Mihai sau asta e calitatea

    http://www.autovit.ro/dacia-logan-C35438129.html
    Golanu' asta vad ca e o amestecatura intre ph1 si ph2, a fost bubuit si au pus piese de tot felul pe el?
    sigpic
    !

    Comment


    • Am inteles. Nu poti sa-ti sustii argumentele si o dai la intors
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Originally posted by darksid3 View Post
        Tocmai, ca un volan foarte uzat, e sters, tocit, lucios, nu zgariat, cum e cel din poza.
        almeu e zgariat, exfoliat pe stanga. se poate intampla, daca femeia avea inele.
        altfel, masina pare ok. cred ca scaunele spun mai mult.

        Comment


        • Argumente la ce?! Mie doar mi-a atras atenția felul sau halul mai bn zis in care e mașina aia,tu ar trebui s-aduci argumente că n-are km reali dacă tot iti face o plăcere nespusă sa day reply la toate postările mele dupa cum observ )
          Last edited by Allyn_y; 28 December 2014, 22:53.

          Comment


          • aline te rog sa dai mail lu aia cu ceed ul
            "IMPORTANT: va rog luati legatura DOAR pe email la georgiana_nan@yahoo***** pt informatii suplimentare in prima instanta. masina o vand pentru ca emigrez, astfel incat ma gasiti doar pe email sau la 00447771241052. Multumesc"
            sa vezi ce avans iti cere , ca sa vezi masina. in plus cred ca fara s o vezi negociezi pana spre 3000...

            nu mai pun astia limuzine pentru tzepe , vad ca baga masini normale , chiar si smenozite , sa muste gusterii...

            de lighean iti dai seama ca i tavalit rau nu ? totusi cred ca are volan nou , sau au folosit husa ...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Originally posted by Allyn_y View Post
              Argumente la ce?! Mie doar mi-a atras atenția felul sau halul mai bn zis in care e mașina aia,tu ar trebui s-aduci argumente că n-are km reali dacă tot iti face o plăcere nespusă sa day reply la toate postările mele dupa cum observ )
              Am mai explicat cum e cu statistica si bunul simt, raportate la realitatea Autovit-ului, iar tu spui ca eu sa aduc argumente ca acei km nu sunt cei reali? Pai scuza-ma dar in incercarea balbaita de a da un raspuns, te-ai umplut de...argumente. Astea trecand cu vederea ca anuntul, e o teapa, be baza caruia faci supozitii despre calitatea unor masini, unde este clar, ca, in cel mai bun caz, ai fost pasager pe locul din spate.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Mai mă gândesc dc te scuz si e probabil ultimu comm care mă obosesc să ți-l adresez.
                In al 2 rând se pare că prob cu volanul este una des intâlnitã printre posesori ,cât despre partea cu supozițiile cu țepe,cu autovit etc give me a break ,calitatea o fi peste medie pe la aia de peste ocean poate,prin Europa mai greu

                On:Cat de bine poate sa arate masinuta asta :
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by Allyn_y; 29 December 2014, 18:39.

                Comment


                • Stii tu din surprizele cu Turbo? Nu de alta dar nivelul de informatii auto, pe acolo ti se situeaza. Cate masini facute de coreeni, ai avut?
                  Apropos de Mercedes, vezi ca au cumparat niscaiva inovatii la sistemul de valve, de la coreeni
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Urata hardughie e cla... Nici cls, nici c, nici nimic.
                    Un soi de renault 5 berlina adica un dezastru ce n-a fost fabricat.

                    Comment


                    • Cam lunga dar frumoasa.

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu e chiar așa de lungă. Datorita formei farurilor ti se pare că ar fi lungă.
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • E o compactă coupe CLA ul,tot un fel de Cls dar pt tineri mai mult.
                          Bgy- vezi Scirroco poate e mai scurt ;
                          Last edited by Allyn_y; 30 December 2014, 21:38.

                          Comment


                          • Originally posted by Andrei.TMT View Post
                            Nu e chiar așa de lungă. Datorita formei farurilor ti se pare că ar fi lungă.
                            in compararatie cu ce nu e lunga, ca tramvaiul ?! ai vazut vreun cc, mai ales cel nou ?!

                            Comment


                            • CC arata fain, dar e o alta caroserie pe platforma de baza a Passat-ului. Adica masina arata de parca ar merge cu 300 km /h, dar in realitate e departe de ce inspira imaginea.
                              Cu toate astea, imi place.

                              Comment


                              • e mai lunga decat passatul. si arata foarte bine. si modelul anterior, care arata mult mai bine decat passatul contemporan lui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google