Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indian jeg
    Plus ca te costa drumul sa o aduci. Platesti vama, te freci.

    Comment


    • Te plimbi si tu 2 saptamani pe drum, o vacanta de neuitat. Daca se strica masina, ti-o repara toti indienii, pakistanezii.
      La 4000 de lei, nici Logan din 2006 nu cumperi in Romania.

      Comment


      • Originally posted by vitriol View Post
        Pai asa se face la RAR cand o inmatriculezi in Romania. Daca masina este fabricata in prima jumatate a anului 2000, iti trece pe carte 2000 la rubrica "an de fabricatie", iar daca este in a 2-a jumatate a anului, iti trece 2001.
        laguna mea e din 98 luna 09...si este trecut 98 peste tot.

        Comment


        • Nu stiu cum este cu rotunjirea de la RAR,eu am cumparat un Matiz nou in 24 Octombrie 2006 si data inmatricularii era 2006 iar data fabricatiei masinii era 2007,din asta reiese ca masina a fost inmatriculata inainte de a se fabrica,poate ma lamureste si pe mine cineva cum sta treaba in acesta situatie.

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Cine vrea SUV ieftin, asta e solutia.
            Am vazut masina asta mergand pe niste drumuri uitate de lume, la TV, de aia am cautat-o.
            Paritatea e 1 rupie= 0.06 lei. Cu 4000 de lei aveti masina din anunt.

            http://www.cars.co.za/viewVehicle.ph...6#.VMEEfSwjaiw
            Apropos de site-ul asta meserias al tau, uite cu 500 euro iti iei un fel de clio indian 1.4 din 2009



            ce le-ar da samsarii nostrii in vitan cu 3-4000euro...

            Comment


            • ...
              sefu' pa cuvantu meu, sa moara 3 copii de la vecinii aia rumani care cheama poletia cand facem chef de chef, ma jur ca e luata de la un doctor batran care mergea cu ea doar in weekend... pa cuvantu meu, a fost masina lu tata meu ....

              Comment


              • TATA, masina lu' tata

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  exceptand motorul mai putin potent...in rest cum sunt carutzele astea pe sunca? un 1.8 cred ca i s-ar potri mai bine...
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Au sprint de logan 1.6 90 de cai, nu la asta se remarca
                    masina aia merita din toate punctele de vedere, important e ca starea ei generala sa fie buna
                    dealtfel sunt masini foarte bune
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Asa da

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Comment


                      • Scump, dom'le, scump! Dincolo era mai ieftin!

                        Comment


                        • Da dom'le am vazut si eu dc te referi la asta dar cu dotari mai putine ,motor mai slab , n-are schimbator pe volan etc

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          ps: La prima ai vazut pretu' de noua? aproape 60.000 E !!
                          Last edited by Allyn_y; 24 January 2015, 22:11.

                          Comment


                          • @Allyn_y - Am glumit, ăla-i pret de prohibitie, in ceea ce ma priveste.

                            Comment


                            • Allyne vrei sa-ti iei asa ceva?
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Veri intristing..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google