Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Printre cele mai urate masini fabricate in ultimul deceniu, eu as include si 2 Lancia.
    Nu se discuta gusturile, dar cum e vorba doar de gusturile mele, pot sa mi le discut.
    De 2014 Lancia e istorie.
    Last edited by mr.K; 13 January 2015, 21:52.

    Comment


    • Ypsilon e masina mai cocheta care se departajeaza de celelalte prin originalitate,iti place sau nu.
      Mie imi place designul, mai ales pozitionarea ceasurilor pe mijloc si a schimbatorului iar pretul mi se pare f bun, ar mai fi Nissan Micra sau Mazda 2 dar modele mai noi si in alt pret
      Last edited by Allyn_y; 13 January 2015, 22:12.

      Comment


      • Repozitionarea ceasurilor de bord e un esec de design asumat de Nissan pe Xtrail, la ultimul model reparandu-si greseala.
        E ciudat rau sa te uiti in alta parte decat inainte, ca sa vezi ce viteza ai.
        Nu trebuie sa-mi placa Lancia, e o stea apusa, deci nu sunt sanse sa-mi cumpar vreuna vreodata.

        Comment


        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          exista asa ceva cu GPL din fabrica?!

          Comment


          • In bord apar mile/h.
            Nu cred ca au facut americanii Infinity cu GPL
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • Nu cred ca au facut americanii Infinity cu GPL
              Facut din parti de americani.
              All vehicles are built at Nissan Motor Company's plant in Tochigi, Japan. From 2013" also build at Nissan Motor Company's plant in Shushari,Saint-Petersburg,Russia

              Comment


              • Niciodata! Nu au nevoie de gpl.

                Bara nu mai este cea originala. Cea de america are luminile acelea galbene obligatorii.
                Asta, daca masina a fost importata din America.
                Last edited by Cezar; 20 January 2015, 15:45. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • un logan care merita ...doar 297 de km !!

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  si aici are 18 451 km !!

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • PROPRIETAR 77 DE ANI DECEDAT LA 10 ZILE DUPA CUMPARARE
                    A mers 1845 km pe zi. Daca punem 5 ore de somn, 1 ora pauza si 18 ore de condus, a mers cu ~100/h in permanenta. Cred ca a murit de epuizare.
                    Pitestenii s-au nascut samsari.
                    Last edited by mr.K; 20 January 2015, 16:02.

                    Comment


                    • Are camera "mansalier"
                      Al dracului samsar infect. Nu mai stie cum s-o dea ca sa para cat mai ok.
                      Singura lui problema este ca-i mai prost ca o rozatoare.

                      Comment


                      • L am sunat pe tip. Sunt doua loganuri identice....doar ca a pus aceleas poze la cel cu 1845. Loganul cu 300 km ..are 3 revizii la 1 an...cu carte service etc. Are certificat de deces etc, certificat de mostenitor etc.

                        Comment


                        • Loganul cu 300 km ..are 3 revizii la 1 an...cu carte service etc
                          Pai de unde frate 3 revizii, daca ala de a cumparat masina a murit la 10 zile dupa cumparare?
                          Tu vezi logic sa faci 3 revizii la o masina cu 297 km? Cand le-a facut, dupa moartea proprietarului? A durat 3 ani sa dezbata mostenirea si sa vanda o masina, nu au circulat cu ea, dar sa vezi minune, i-au facut 3 revizii de 1 an ca sa ce? Pentru garantie? Pai au vandut-o dupa ce a iesit din garantie.
                          Masina o fi buna poate, dar de ce e nevoie de atatea gogosi?

                          Comment


                          • pai poate nu s a ocupat nimeni de ea...zicea ca itp-ul este facut recent...

                            oricum...in acte se poate vedea cand a fost cumparata ...si daca este adevarat ca prop a murit dupa 10 zile.

                            Comment


                            • Originally posted by Andyno View Post
                              oricum...in acte se poate vedea cand a fost cumparata ...si daca este adevarat ca prop a murit dupa 10 zile.
                              asta implica un 200 si ceva de km... si acolo posibil sa se mai schimbe niste date si sa mai dispara niste hartii pe diverse motive...
                              si oricum e la el pe zona..intelegi?

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                nu-i pe benzina?!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google