Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 30_VLD View Post
    Iancule, nu ma speria ) Ca eu ii caut consoartei o masina dă oras in maaaaxim 1500 coco ). Asa, sa mearga dupa paine cu ea, nimic mai mult. Oscilez intre un ford KA si un 206, acu' sa vad, poate mai adun buget.
    A, scuze, am crezut ca vrei o...masina; in cazul; asta ma abtin.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Pai, vreau. Da' banii sunt un criteriu esential in ecuatie )

      Comment


      • Poate iti place vreuna
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



        Ii impartasesc opinia lui Einstein arata-i cateva, depinde si de ce prefera pt ca oricum ca intretinere tot pe acolo se invart toate stai linistit insa designul e un aspect care conteaza f mult
        Last edited by Allyn_y; 28 January 2015, 21:47.

        Comment








        • Ce mai astepti?
          Last edited by mumus; 28 January 2015, 21:43.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Originally posted by einstein1984 View Post
            Amice eu vorbeam de masini pe un topic de masini> Tu vad ca ai alte griji, cum ar fi sa ma faultezi pe mine. Da-mi ignore daca nu-ti convine si plimva ursul.
            ma bucur ca ne-am cunoscut. poate ne mai vedem si pe alte forumuri.
            sau dupa vre-o luna. oricum, ai sarit calul.
            care symbol e clio 2 ?

            Comment



            • Am vorbit la telefon cu proprietarul si maine ma duc sa il vad,partea naspa e ca nu mai lasa nimic la pret. Sa vedem....
              Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

              Comment


              • pai cum ai ajuns la aia de 2700 de euro ? km reali ? hahahaaaaa
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Omu asa a zis. Stiti cumva cum se pot verifica?
                  Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                  Comment


                  • A pierdut 100.000km; suna-l si intreaba-l de ei.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Deci ce nu scrie in anunt si am aflat de la el e ca masina in trecut a apartinut unei batrane care o tinea mai mult in garaj,iar in tara a fost adusa pe platforma. Acum m-ati cam bagat la idei.
                      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                      Comment


                      • nu se pot. mai crezi in Mos Craciun ? poate el a crezut cand a cumparat o acum 2 ani.
                        trecand de km , ce distributie a schimbat el ? aia parca i lant daca nu ma insel. totusi masina arata bine. cred ca i cam scumpa.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Cam asa !
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • da prind! in zona asta de pret toti vor masini conduse de batrani din tari cu apa calda, si daca se poate doar pe ultimul drum
                            e revopsita total
                            farurile sunt after market si din poze par matuite
                            personal nu as cumpara o masina de la unu care plimba bidonul de ulei dupa el
                            http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                            Comment


                            • Originally posted by Alex Matei View Post
                              http://tocmai.ro/opel-corsa-c-2004-19206282.html
                              Am vorbit la telefon cu proprietarul si maine ma duc sa il vad,partea naspa e ca nu mai lasa nimic la pret. Sa vedem....


                              iti spun atat, Eu corsa am cumparat-o la 75000, am vandut-o la 91000, schimbatorul si husa lui aratau ca noi, era cel original, la asta din poza pare a fi catastrofal, la fel si farurile.

                              ps: la 91000 distributia nu se auzea deloc, daca are multi km lantul se intinde si atinge carcasa si suna ca un diesel... ps2: Distributia se schimba la 120000km, eu nu asi cumpara masina asta.

                              Daca are km reali, motorul nu ar trebui sa il auzi deloc.

                              un corsa pana in 100000 nu papa ulei deloc, de aici trage concluzia singur. (5w30)
                              Last edited by mumus; 29 January 2015, 00:25. Reason: Automerged Doublepost
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • nu fi nici tu asa de sigur. nu vinde nimeni o masina la 75.000 km. mai ales in germania.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google