Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gandesc sa cumpar un Renault Megane 2 dar ce motorizare imi recomandati ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • iti recomandam sa nu cumperi un megane 2
      mergi pe altceva, astra h, focus
      daca tot vrei megane, ia benzinar de 1.6, macar sa nu ai probleme cu injectia
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • 1,6 16 valve dupa 2007. Sau 1,9 diesel. Daca nu te deranjeaza sa fie mai lenta masina 1.4 16V e lipsita de probleme dupa ce s-au schimbat bobinele (si pana acum sigur le-a schimbat cineva).
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Daca vrei sa ai mereu ceva nefunctional pe masina ia megane 2 sh...
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Dispun de maxim 4000 euro , nu stiu la ce masina sa ma uit care sa fie si maricica , cam de familie asa sau macar o berlina dar spatioasa.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Astra caravan, logan mcv, seat toledo,
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Nu vreau Logan de nicio culore, as vrea si ceva care sa aibe ceva dotari , macar clima si incalzire scaune .


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Foose View Post
                  "Km reali cu carte service la zi in Germania
                  Adusa de foarte recent din Germania
                  Masina este foarte frumoasa."
                  Pentru cei care încă mai cred în minuni, îi invit să arunce un ochi pe site-ul acesta.
                  Atenţie la anii de fabricaţie vs numărul de kilometri parcurşi de maşinile în cauză. Şi exemple sunt multe...

                  Comment


                  • Te incadrezi in ceva de genul,este si f spatioasa ai si dotari si arata foarte bine varianta break

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    sau asa ceva daca iti place trapa panoramica scaune divizate ,spatioasa, pt o familie e superba :

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    Last edited by Allyn_y; 30 January 2015, 17:28.

                    Comment


                    • Chiar azi m-am uitat la ea , spre genul asta inclin dar nu stiu ce motorizare sa aleg , ma gandeam la benzina 1.6 .


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • La care din ele te-ai uitat ?
                        Pai chestia cu motorizarea e f simpla,nu mergi f mult ia un 1.6,mergi mai mult si in afara uneori, mergi pe diesel,consum f mic sub 5 si poti face depasiri mai lejer
                        Eu ti-as recomanda sa inclini spre Peugeot 307 SW, te vei bucura de dotarile numeroase, in special pasagerii de trapa panoramica, e superba
                        Last edited by Allyn_y; 30 January 2015, 17:34.

                        Comment


                        • Se merita 3500e pe un Puegeot 307 din anul 2007? Masina este full si are si taxa platita.Motorul e 1.6 si are 107000 km.
                          Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                          Comment


                          • Este hatchback?
                            Daca este full probabil a fost peste 15 000E lejer ,tu ce crezi se merita?
                            Daca o verifici si e ok desigur ,insa mie imi pare mai ok SW,ai spatiu f mult si arata mai bine parca

                            Comment


                            • Merg mult in afara orasului . Am sa ma uit la 307 sw.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Mersi de raspuns. Masina o vazusem ieri la Auchan in parcare iar azi l-am sunat pe proprietar si am discutat.Este modelul hatchback si are climatronic,senzori lumini,ploaie,inchidere centralizata,proiectoare,incalzire auxiliara,etc. Mie unu imi place foarte mult masina si chiar pe asta s-ar putea sa o cumparam,mai ales ca este tot rosie ca si loganul. Pacat ca de abia la inceputul saptamanii ne putem intalnii cu proprietarul,deoarece este plecat din judet.
                                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google