Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      in compararatie cu ce nu e lunga, ca tramvaiul ?! ai vazut vreun cc, mai ales cel nou ?!
      Nuuu, nici vorba. Doar pe net am vazut cc.
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • Sifredi- la pretul ala sunt zeci ca asta :
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        le :am observat o chestie,de cand ninge puternic nr bmw urilor si Mb s-a redus subit..
        De ce oare ?! Hm
        Last edited by Allyn_y; 31 December 2014, 10:29.

        Comment


        • Pt ca nu-s masini pt estul Europei!

          Comment


          • Cu DTC activat, merge bine si pe zapada Bimmerul.
            Cine are BMW fara xDrive, indicata e o a 2-a masina numai pentru iarna, la care nu prea se uita cu mare grija cand o baga pe sleauri.
            Last edited by mr.K; 31 December 2014, 11:39.

            Comment


            • In Craiova cu multe zapada, merge bine doar suzuki samurai.
              Sau in Boranesti

              Comment


              • Originally posted by Allyn_y View Post
                Sifredi- la pretul ala sunt zeci ca asta :
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Cati km reali are de fapt?!



                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Keep walking...

                Comment


                • Plin autovitul de Megane 3 diesel cu 2-3 ani si 130 000 km, luate de la leasing din olanda-Franta si vreo 6-7000 de euro. Daca verifici istoricul pe baza vinului la reprezentanta ar fi masini foarte ok (senzori de ploaie, navigatie etc ca dotari).
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Am inchiriat 1 saptamana un volvo xc60 (inchiriasem de fapt o masina mai mica, insa n-au avut, asa ca am primit volvo la schimb).
                    Avea motorizare 2400 cmc, diesel, nu stiu caii.
                    Pe scurt: o troaca!
                    De ce:
                    1. consum relativ maricel - 12 mediu, serpentine si orase (am mers aproape 1000 km)
                    2. interiorul de tot rahatul
                    3. Navigatie f proasta
                    4. avea un asa roll, incat mi s-a facut rau.
                    O singura chestie super misto: farurile. Asa faruri n-am vazut... Nici pe cele mai scule dintre scule.

                    So, cine se gandea la o astfel de troaca, mai bine isi ia altceva!

                    Comment


                    • Originally posted by Allyn_y View Post
                      Sifredi- la pretul ala sunt zeci ca asta :
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      le :am observat o chestie,de cand ninge puternic nr bmw urilor si Mb s-a redus subit..
                      De ce oare ?! Hm
                      Esti tu gelos pe astia cu bmw si nu prea ii vezi.
                      O pereche de cauciucuri de iarna, nu bruschezi acceleratia, esp-ul isi face treaba iar daca ramai impotmolit aplici si dtc-ul.

                      Originally posted by mr.K View Post
                      Cu DTC activat, merge bine si pe zapada Bimmerul.
                      Cine are BMW fara xDrive, indicata e o a 2-a masina numai pentru iarna, la care nu prea se uita cu mare grija cand o baga pe sleauri.
                      Acum nu o sa incerci sa faci offroad sau s-o bagi in toate hartoapele...
                      Cunosc eu pe cineva care e la a doua iarna cu ea si sincer, este cam no stress.

                      Originally posted by jonnie007 View Post
                      Cati km reali are de fapt?!

                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Depinde, a lui dark era din 2006 si avea anul trecut 192.000, parca.
                      Iei seria, incerci sa dai macar de-o urma de intrare in service si iti faci o parere, daca nu si ti-e frica de km, te dai la o parte.

                      A doua posibilitate, daca nu ti-e frica de km, te uiti la faruri, te uiti la vopsea, te uiti la geamuri (vezi daca sunt acelasi an), o duci la cineva sa se uite si sub ea, si aia e daca masina merge bine.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • N-am nici o treaba cu marcile iti arat si alta marca si asta chiar are ce activa :
                        Rolls Royce stuck in the snow - HollandRolls Royce vast in de sneeuw Arnhem - HollandNear crashOpnamen en montage: Marijke Bruin Deze video mag alleen maar w...




                        Exista avantaje si dezavantaje la tractiunea spate,unii inteleg altii nu, probabil fiind tu prea fanatic intelegi mai greu ,la mn era doar o constatare, restul cu activezi aiureli intergalactice raman aiureli ,vezi sus.
                        Last edited by Allyn_y; 5 January 2015, 19:42.

                        Comment


                        • Asa e, unii merg cu ele, alții raman la nivel de youtube si "aplauda" de pe margine
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • @Allyn
                            lasa-ne cu astea . e clar ! cea mai tare masina cu care ai fost era un renalt megane. nici nu stiu ce cauti pe aici. exista biciclete mai smechere decat renaul megane.

                            Comment


                            • Pff nea dark vader e pixelu albastru acolo pe yout desigur ,apropo altii au ramas in star trek sau star wars care era?
                              Domnul Ndl..as vrea sa intru in conversatie despre masini cu dvs dar stiu ca la varsta matale sunteti ocp cu nepoteii ,n-aveti timp de internet,cu alta ocazie.
                              Ps : nu mai abuza de emoticoane bate la ochi totusi de la o varsta..

                              163 cp ,totusi arata bine la exterior fata de alte suv'uri
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                              Last edited by Allyn_y; 5 January 2015, 20:20.

                              Comment


                              • daca "o arzi" ca ponta... fi-miu are 17 ani. n-am nepoti. putem oricand disuta despre masini, dar nu despre cele fratuzesti, fiindca aia n-au masini, decat biciclete si "croasante". sai "croasanti", cum zice doom-ul. http://dexonline.ro/definitie/croasant
                                Last edited by B997NDL; 5 January 2015, 20:27.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google