Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine la Opel Astra volanul arata perfect la 130 000 de km.
    Audi ul ala nu are 81 000 de km nici mort. Interioarele Audi sunt bine lucrate, uzura aia nu e normala.
    Logan GPL 1.4

    Comment


    • Eu stiu ca la Logan toate făcute intre 2008 si 2009 (ph2) au avut probleme mari cu volanul. Stiu una de noua care la 40.000 km avea praf volanul. Poate si asta o fi la fel )))) are proprietarul transpiratia acida.....))))

      Comment


      • eu am vazut oameni care intr-adevar distrugeau volane cu transpiratia deci exista...

        Comment


        • Sau cu verigheta.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Audi din 2009, cu 170 km. Cumparat in 2009 din reprezentanta cu km reali. Volanu este la fel de luciuos.
            Pielea dupa volan este destul de fina/lucioasa din fabrica...si cred ca este ''normal'' sa arate asa dupa un nr de km.

            P.s: sa dai km inapoi la un Audi costa in jur de 150 lei. Nasu cand a pus anunt pe net cu A6, primea sms-uri pentru a dat inapoi km.
            Attached Files
            Last edited by Andyno; 19 April 2016, 11:36.

            Comment




            • Cumparata de Meridian cu 6700 E.
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • So? Fraieri aia de au vandut-o la Meridian, nu meridian ca cere bani pe ea.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Nu poti sa stii care a fost conjunctura de s-a vandut la acei km.In autovit,ce crezi?Cat putea lua?
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • Meridian cumpara banu jos oricand, daca stai sa o vinzi pe OLX poate dureaza mai mult sa obtii pretul meritat de masina....
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • ExtErem tuning..Calibra modificatcap la cap!

                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                      Comment


                      • In ce hal a scris......si pozele cu pustiulica......ce sa mai......pomana curata.....
                        Ce sa mai zic de faptul ca mie personal nu îmi place..........singurul lucru frumos este volanul ))))

                        Comment


                        • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


                          ce ziceti de asta ? oare merge pe logan dci ?
                          Last edited by Costi-bc; 8 May 2016, 15:36.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Buna treaba..doar ca din lista marcilor la care sa incercat/reusit, nu apare motorul 1.5 DCI, ci doar cel de 1.9 de la Renault..
                            Totusi, la prima vedere pare o chestie interesanta..

                            Comment


                            • Originally posted by vali2008 View Post
                              ExtErem tuning..Calibra modificatcap la cap!

                              http://olx.ro/oferta/opel-calibra-ex...tml#6256e9ac30
                              Urata in spume!!!!!!!

                              Originally posted by Costi-bc View Post
                              http://olx.ro/oferta/kit-conversie-a...l-ID4I9K8.html

                              ce ziceti de asta ? oare merge pe logan dci ?
                              litrul de ulei nu e mai scump decat litrul de motorina? eu unul nu cerd ca e o afacere... banuiesc ca nu mai trage mnotorul ala deloc dupa modificare. Ce putere poate dezvolta un ulei comprimat in raport cu motorina?!
                              My ride

                              Comment


                              • E vorba de ulei vegetal, care e si 3 lei litrul )))
                                Cunosc masini care alimenteaza cu ulei vegetal si motorina in raport 1:1 si merg bine...pana pica pompa si injectoare ))
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google