Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Andyno View Post
    mr.K. Anvelopele de vara sunt Dunlop si le are. Doar ca sunt extra.
    Daca la vremea asta anvelopele de vara nu sunt pe masina, asa nu-i dovada ca de masina se are grija.

    Da cuiva VIN-ul sa verifice masina, probabil avea mult peste suta de mii de km inca din 2009, cand a ajuns in Romania.

    Comment


    • Andyno, nu te grăbi, ptr ca exista posibilitatea sa regreti mai târziu.....asa fac si eu...zici ca îmi ia Dzeu mintile.....parca nici nu vreau sa observ problemele....si dupa îmi daubcu pumnii in cap....
      Toti îmi ziceau "mai asteapta, mai cauta, nu te grăbi"...eu nu si nu....de fiecare data, mi-am luat masina in maxim 7 zile de când am început sa caut....(mai sunt si comod, doar in Buc caut masini )) ) si hap....am inghitit-o...))

      Comment


      • plus ca daca tot mergi pe megane 2 ia facelift... a mai scapat de bolile copilariei...nu toate dar partial macar

        Comment


        • voi nu vedeti ca e fixat ? pe forum nu se consulta cu noi , doar ne povesteste ce-a mai patit.

          probabil focusul diesel care l-a avut era mai bun decat 90% din ce vede pe net, dar nu i-a placut , cine stie din ce motive.

          daca chiar il vedeam horarit ii chemam sa vada astra h 2005 perfecta stare 1.4 cu 138.000 km REALI , inmatriculata cu 3300 de euro. e vanduta demult acum ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • La primu' megane, dupa ce citeam descrierea, nici nu ma oboseam sa dau un telefon .
            Al doilea e o gluma proasta. Ai grija!
            sigpic
            !

            Comment


            • Nu sunt fixat...doar ca am vazut prea multe Meganuri cu probleme. Si da, caut doar Megane. Sunt in Cluj. Am fost si la targ dar este mai rau decat in Vitan! Maine vad si Meganul la 3150 din Cluj.
              Cine poate sa ma ajute sa mi verifice un VIN? contra cost. Daca chiar este ok, luni o sa ma duc cu ea in reprezentanta. Cam cat costa o verificare de istoric?
              Masina are anvelope de iarna ptr ca nu se merge cu ea din iarna. Presuri nu are in imagine ptr a se vedea mocheta.
              Nu ma grabesc foarte tare...dar am nevoie de masina ptr ca raman in urma si cu munca sa tot alerg dupa masini. Drumul pana la Cluj a fost 50 lei cu blablablacar. Chiar recomanda. Cazare in regim hotelier in garsoniera foarte ok 50 lei zi. Taxi-ul costa de rupe in Cluj )))

              Comment


              • Megane fara probleme este o raritate
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Originally posted by Andyno View Post
                  .............................

                  Diseara plec la Cluj si stau pana luni. Am sa trec si prin targul de la Floresti. Dar am mai gasit un Megane destul de interesant. Propietarul este privat si masina a fost folosita ca a doua masina. Ultim pret 3000 euro. Propietarul insista sa mergem si la reprezentanta.
                  Masina are taxa platita si distributia schimbata recent. Scap destul de usor in 3000 euro.

                  De obicei sh-urile la noi (alea manarite) sunt mai iefine si arata mai bine ca alea de afara.
                  Cazu de fata e invers, spune-i sa se mai uite peste preturi, pana in 2500 Euro face masina asta


                  E doar un exemplu (nu o exceptie), gasesti cate vrei pana in 2500 Euro si in stare foarte probabil mai buna decat asta.

                  Comment


                  • Vazut si Meganul break gri din cluj. Interior 9.5/10, estetic 8/10, mecanic 5/10. Cel mai prost Megane la mecanica vazut pana acum. Scartia intr o veselie cand viram de volan, troncanea pe fata si pe spate plus altele.
                    Meganul cred ca l tai dupa lista. Fata de Laguna mea de 18 ani ...nu se compara cu nici un Megane nici 10 %. In afara de motor, Meganul este cam jale cu el.
                    Seat-ul Toledo din targ de la Vitan, era impecabil din toate punctele de vedere fata de toate Meganurile pe care le am vazut. Daca mai este valabil anuntul cred ca l cumpar.

                    Comment


                    • eu am mai fost cu cineva la sibiu si cluj dupa o duba... la sibiu mi-a aratat-o pe cea de la cluj... i-am zis ca e pocnitoare doar din poze dar el nu si nu... cand am ajuns acolo i-a cazut fata... numai petarde erau la vanzare in vreo 3 locuri...
                      si apropo eu ti-am zis cu megane-ul ala si nu am fost singurul
                      Last edited by sorin1983; 29 May 2016, 12:11.

                      Comment


                      • O masina nu se poate evalua din poze si din descrierea propietarului.

                        Comment


                        • 80% se poate

                          Comment


                          • Si Dacia 1300 (o mai am) arata super ok in poze, e "originala" , e "tinuta in garaj" , in realitate e o cazatura )

                            Comment


                            • Originally posted by Andyno View Post
                              O masina nu se poate evalua din poze si din descrierea propietarului.
                              Cum sa nu.
                              Ia uite.

                              Diseara plec la Cluj si stau pana luni. Am sa trec si prin targul de la Floresti. Dar am mai gasit un Megane destul de interesant. Propietarul este privat si masina a fost folosita ca a doua masina. Ultim pret 3000 euro. Propietarul insista sa mergem si la reprezentanta.
                              Masina are taxa platita si distributia schimbata recent. Scap destul de usor in 3000 euro
                              1. A 2-a masina nu e niciodata intretinuta prea bine, de multe ori, chiar deloc.

                              2.Nimeni nu insista pe bune pentru teste pe care clientul nu le cere. Totul era o vrajeala ieftina ca sa te adoarma.

                              3.Deja te convinsese ca masina e prea buna pentru banii aia.

                              Comment


                              • Originally posted by Octavian View Post
                                Si Dacia 1300 (o mai am) arata super ok in poze, e "originala" , e "tinuta in garaj" , in realitate e o cazatura )
                                pune poze ca la megane-ul de sus sa ne dam cu parerea daca tot ai intrat in discutie...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google