Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 827sam View Post
    Are o fata de 8-9 ani
    H ok in banii aia nu gasesti
    daca avea un baiat de vreo 4 cunosc pe cineva cu una identica de abia i-a facut revizia... dar se pare ca asta e alta

    corect cu H... sau poate vreuna din 2005 mai amarata asa

    Comment


    • Astra H cu acelasi motor si aceeasi kilometri sare de 4500 de eur.
      Masina din anunt e foarte ok la acei bani.
      Last edited by 77sky; 23 February 2016, 22:49.
      Logan GPL 1.4

      Comment


      • Vorbeam in urma cu putin timp de cultura automobilistica a potentialilor cumparatori din Romania.

        De vreo luna ma bate un prieten la cap sa-i dau masina cu 2500E. I-am zis ca vreau 3000E si avand in vedere ca la 90k am facut revizia (ulei, filtre, bujii si placute), ii dau scris ca pana la 100k nu mai baga niciun ban in ea. In caz contrar suport eu cheltuielile. Acum are 92100km.

        A batut palma pentru asta pe 2700E. Trebuie sa plateaca taxa de prima inmatriculare de 580E. Say what?!
        Last edited by vitriol; 24 February 2016, 17:16.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • pai da, dar astea din 2009 "e avioane". am si eu una cu care zbor.
          l-a incantat anul, dar o vad cheala.
          daca o dezmembreaza, sa ma anunte, ca-mi trebuie niste portiere pe dreapta.
          Last edited by B997NDL; 24 February 2016, 17:52.

          Comment


          • La vara n-o sa-l mai incante anul cand o sa stea cu galeata de apa si cu prosopul umed dupa gat, in masina. Iar cu aia 580 de euro se ducea intr-o vacanta.

            Comment




            • Ce parere aveti?

              Comment


              • am parerea ca nu mai vrea nimeni logan. forumul asta e rampa de lansare catre alte masini.

                Comment


                • Eu unul nu as da bani pe Astra H, prea multe probleme electrice si de fiabilitate, as prefera Astra G.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • De la Logan la Astra g nu este diferenta asa mare. Prefer o masina de generatie mai noua decat Logan 1.

                    Deocamdata m-am oprit la 2 masini: Golf 5 sau Astra H. (ambele benzina)

                    Comment


                    • e diferenta mare ca fiabilitate intre astra g si astra h.
                      astra h e varza. am un prieten electrician care are o astra h si a schimbat
                      4 bobine de inductie, trei aduse din germania, ca a zis ca nu e buna aia din romania. si isi cunoaste meseria....

                      Comment


                      • Si eu cunosc doua Astra H care au probleme tot timpul, prefer oricand o masina mai veche dar fiabila care nu are enspe mii de senzori, de calculatoare pentru claxon, lumini, etc.

                        Eu unul ma gandesc sa imi cumpar anul asta ceva de genul: Hyundai Coupe, Ford Puma, Megane Coupe sau Nissan Almera 2000-2002 ani de fabricatie.
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • sincer, as fi luat si eu astra aia, daca nu eram inghesuit.

                          Comment


                          • Comment


                            • La golful ala imi place motorizarea, am condus asa ceva dar pe Golf 4, se misca excelent, si nu sunt probleme daca bagi benzina buna. Dar asta totusi, e cam scumpa.
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Motorizare FSI..cam pretentioasa pentru benzina normala.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google