Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu vreau sa intru in polemica, doar spun asa;
    -masina aia e la vanzare pentru orice natie, nu neaparat romani
    -e benzinar, motor 2.0, consum destul, asa ca nu prea se inghesuie lumea
    -benzinarele au in general sub 40-50 de mii pe an fata de un diesel; nu cred ca a mers urban prea mult (nu e masina cu, care sa faci de taxi sau servicii in oras).
    -site-ul e unul de incredere, nu e gen "samsar".
    ...
    Inteleg pana la un punct, teama romanilor de a sufla si in...iaurt.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Pai km din anunt sunt depasiti pana si la nivelul anului 2006. E masina de 1000 km pe zi, din 2005 pana in 2006 apoi brusc face mult mai putin pe an.
      Carnetul ala de intretinere e de la alta masina.

      Comment


      • E dealer, deci sunt sanse sa fii incurcat pozele.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Caut sa plec prin Germanica dupa un Opel Astra si Megane dupa 2005, benzina. In anunt masina are parca 219000 km. Si daca masina este din 2005, inseamna intr un an a facut 268000 km?!! cat sa mergi cu masina?
          Si chiar daca are 200000/400000 km...arata foarte, foarte bine.

          Comment


          • la asta ma uitam si eu... ca fix in primul an are 268000 geeez.. poate totusi e incurcata cartea service cu masina...or fi turci

            Comment


            • Daca vrei megane de 1,6, cauta dupa 2007.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Opel Asta H, 2007, 3800 euro,1.6 16 vfara taxa. Megane 2006,1.6 16v fara taxa, 3000. Stiu ca motoarele de la Opel mananca ulei la greu.

                Comment


                • serios? eu nu stiam.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • adica?..........

                    Pareri referitor la un Seat Toledo? 2004, varianta de top, foarte, foarte intretinuta. Un interior impecabil!
                    Last edited by Andyno; 24 May 2016, 16:20. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment



                    • ...apare cu 172.000 km..

                      si raportul TUV din martie 2016 pentru auto cu TMBHT61Z2A8016195 (la un simplu search pe google / eu nu pot atasa pdf-ul aici pt care peste 512 kb)

                      *
                      pe pg 3 km din 14.01.2016:* 268.012
                      pe pg 11 aveti mentiunea referitoare la FAP "Beschädigung 4: Abgasanlage: Partikelfilter (Siehe KVA) -ohne Funktion
                      Last edited by micutzu666; 24 May 2016, 20:31. Reason: Automerged Doublepost
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Sunt si prosti...oricine are acces la informatie si durează 10 min sa dai un search...+ ca se tot discuta de km dati înapoi si etc...si teoretic toti cumpărătorii ar treb sa verifice masina la reprez...parca se face puscarie, nu?

                        Comment


                        • Ofertele S-h De Pe Autovit

                          Octavia 1 din 2006, 101 cp, 45000km reali, arata cam de 8 pe o scara de la 1 la 10...merita 6500 €?


                          Sent from mobile
                          Last edited by jonnie007; 25 May 2016, 01:06.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Eu zic ca un max.de 6000.Eu o am din 2008 cu 68.000 km cu dotari peste medie si primeam 5000-max.5500.
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • mie mi se pare cam mult... cand gasesti dupa 2011 pe 6-7 mii

                              Comment


                              • Originally posted by jonnie007 View Post
                                Octavia 1 din 2006, 101 cp, 45000km reali, arata cam de 8 pe o scara de la 1 la 10...merita 6500 €?


                                Sent from mobile
                                Mai depinde si de dotari, dar peste 4000 nu as da.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google