Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si la 2800 ce diesel sub 250.000km crezi ca gasesti ? iar pt oras, de ce trebuie diesel ? Orasul omoara masinile diesel. Eu recomand Skoda Fabia.

    Sau asa ceva : http://www.autovit.ro/seat-leon-C35810503.html
    Last edited by kubala7; 2 February 2015, 01:14.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Si taxa, impozitul, e cat un logan sh
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • cred ca glumiti cu skoda la 15000 euro ! motor si cutie foarte ok ! dar restul? Prefer orice altceva cu motorul de skoda si DSG...sa aibe si 200000 km ..

        Comment


        • Restul de pe skoda ... e wv.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • http://www.autovit.ro/suzuki-samurai-C35700286.html
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • Mesaj de la teparul din Suedia.

              ''deci unele din masinile,de pe o.l.x sant vandute o parte sant valabile,dar daca sant vandute mai avem si alte masini asemanatoare marca,si model.trebuie de stiut ca tu trebuie sa vi dupa masina in suedia ,noi nu mai asiguram transportul masini .de venit aici poti veni cu avionul pana la malmo sau cu autocaru pana la lamdskrona si de acolo te prelom noi.inafara de pretul masini cheltuiala este cam de 600 euro la masina ce intra in acesti 600 euro .1, drumul tau aici.2.comisionu si actele.3asigurareape 6 luni.drumul inapoi al masini in romania cu taxe cu tot,difera de la omasina la alta depinde de motorizare,maxim unde poti ajunge cu toata cheltuiala este 600euro .mai multe informati la tel 0046739579676.DECI NOI INTERMEDIEM VANZAREA A PESTE 150000 DE MASINI.la wizzair este biletu ieftin daca il loati din timp.actele te mai costa cam 350 euro iar drumul pana in romania pe polonia,slovacia,ungaria romania te costa cam 200euro sant 1350km pana la intrare in romania.drumul in suedia cu avionul la wizzai este in jur la 150 lei bucuresti malmo .masinile care noi le intermediem vanzarea se afla pe toata suprafata suediei''

              Comment


              • Sincer nu vad unde este teparul...el iti explica cat te costa toata distractia,nu iti cere nici un euro avans.

                Comment


                • Eu nu vad cat e comisionul, ca s-au terminat aia 600 de euro cu drumul dus intors, avion+carburant.
                  Distanta Suedia-Romania e dubla fata de cat zice ala.

                  Cazarea e scumpa in Suedia.
                  Costurile nu justifica sa aduci o masina de acolo. Suedezii nu schimba des masina, o folosesc multi km, deci nu vrei gasi un chilipir de cativa ani vechime.
                  Last edited by mr.K; 8 February 2015, 10:57. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • eu am mai zis , daca masinile ar avea preturi cum zice ala , turcii cu autohouse din jermania ar muri de foame. mai ieftine ca in uk.
                    am mers odata cu o masina de suedia , o astra f breack care a ajuns la dezmembrari .cred ca avea asigurare falsa si in plus nu putea fi inscrisa in ro.

                    ar trebui intrebat asta : http://www.autovit.ro/peugeot-407-C35853150.html
                    stie cineva maghiarotiganeasca ?
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Istoric:

                      fara accident, rulat (utilizat), Avariat
                      Avariat? Pai e fara accident manca-ti-as, ce e aia avariat?
                      O vinde la Miercurea Ciuc, pretul e in coroane suedeze, inseamna ca masina e tot prin Suedia?
                      La 3000 de euro+drumul+inmatricularea pe Romania iti cumperi un 407 mai nou, gata inmatriculat pe Romania si mai ales, neavariat.

                      Comment


                      • eu nu inteleg cum poti pune anunturi pe net cand esti un agramat. oricum vad ca nimeni nu observa asta

                        Comment


                        • Samsarul nu trebuie sa stie carte pentru a fraieri unul cu carte, dar mai naiv.

                          Comment


                          • Originally posted by sorin1983 View Post
                            eu nu inteleg cum poti pune anunturi pe net cand esti un agramat. oricum vad ca nimeni nu observa asta
                            Eu nu inteleg cum ar putea cineva, care isi da seama de treaba asta (in sensul ca nu e agramat), sa se duca sa vada masina aluia, sau, mai grav, s-o cumpere.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Tocmai d-aia adevaratii hoti se imbraca numai la costum...
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Adica aia de la reprezentanta!

                                Acum pe bune, daca suni un d-asta de zice ca vinde masina si te ia cu "bo$$ulica masina e fulopsan fara piele", cumperi masina si dupa aia ramai uimit ca are jmedmii de km dati inapoi... pai nu mai poti spune ca ti-ai luat teapa; poti sa spui ca esti complice la teapa.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google