Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu, nu e tot ala cu Pejoul, ala are acum Volvo V50, care multa vreme nu cred ca il va mai schimba, e foarte multumit de el... asta a avut Focus 1, a avut accident in Germania, l-a facut dauna totala.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Pentru nostalgici, o racheta autohtona..

      Comment


      • Pai o sa ramana la proprietar multa vreme, daca nu scade pretul. La banii aia + cateva sute, iti cumperi Logan pick up mai nou, doar ca nu e 4x4.
        Last edited by mr.K; 7 April 2015, 08:12.

        Comment


        • Iti iei masina sanatoasa, care sa produca pe bune, nu janghina aia obosita.

          Comment


          • Iar pe langa pretul de achizitie mai pui si valoarea timbrului de mediu tinand cont ca cilindreea este de 1.9, diesel si Euro 3. In 2005 nu se platea taxa de poluare. Durere.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Pai o sa ramana la proprietar multa vreme, daca nu scade pretul. La banii aia + cateva sute, iti cumperi Logan pick up mai nou, doar ca nu e 4x4.
              da, dar in logan nu poti sa bagi pana se aseaza puntea spate pe tampoane si sa mai si mergi asa. sa fii sigur ca toti fostii proprietari tot asa au mers cu ea.

              Comment


              • Cine pune pariu ca asta nu mai are airbagurile ?
                Plansa de bord trebuia sa fie crem si aia ... sau nu ?
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Dupa tapiterie si panourile de la usi pare sa fie varianta Prestige; lipseste atat plansa bej din fata pasagerului cat si cea din stanga la sofer.
                  Eu nu pun pariu
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • eu zic ca a fost lovita in fata si a gasit doar pe negru... a inlocuit si voila...asta e rezultatul final

                    Comment


                    • Tind sa cred si eu ca masina a fost lovita atat frontal cat si in spate , daca observati in poza facuta la interiorul portbagajului se vede foarte clar o diferenta foarte mare de nuante la vopsea , fusta-spate pun pariu ca s-a inlocuit/indreptat dupa care s-a vopsit.
                      Trebuie cascat ochii bine cand e sa cumperi de pe autovit si nu numai.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • La Sebastian cu 13 septembrie, e un peugeot 106 de 1.1 litri din 2002 de vanzare cu... 1800 de euro. "prim propietar nerulata in romania" (asta nu inteleg), zgariata ca toate alea, 3 usi fara AC.... cica 80 000 km
                        De unde scot preturile alea frate, ca e 500 de euro in Franta masinuta???

                        de asta ce sa mai zic? http://www.autovit.ro/peugeot-106-C35813509.html
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Tipicul samsarului roman, daca s-ar putea, 1 milion % adaos ... sa faca peste noapte miliarde de euro profit. Asta se intampla in absolut toate domeniile, unul n-ar renunta un pic la profit in detrimentul formarii unei clientele.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • eu cred ca loganul ala asa a fost si i-a pus doat tpiserie de prestige.
                            ar fi trebuit sa fie mai mult bej si in jurul aeratoarelor stga-dreapta, nu doar panoul.
                            ala n-a fost niciodata prestige.
                            Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                            Comment


                            • Unkk......

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              Comment


                              • frumusetea e in ochii privitorului dar totusi arata bine(parerea mea)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google