Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.



    Jjjjjjjjjjjjjmechera masina, pentru ca sistem ESP in caz de derapaj masina se redreseaza si franeaza singura

    Asta-i cel mai tare http://autovit.ro/anunt/volkswagen-g...tml#b24f60eca1
    Last edited by andreyi; 7 September 2015, 20:28. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • full de full masina dar fara volan de piele?
      Iar golful ala seamana cu un LOgan euro 3 fara taxa platita...
      Last edited by einstein1984; 8 September 2015, 07:57.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • S-a cam imputit treaba si in samsarime de aduc astia Golfuri fabricate la Mioveni...


        Sent from mobile
        Keep walking...

        Comment


        • Sa stii ca la noi sunt destui care pun botul la Golful cu aspect de Logan, mi-ati dat idee sa fac rost de sigla si sa sch la Sandero cand am sa o scot la vanzare. Asa de control sa vad cati fraieri sunt.

          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Originally posted by IancuMIC View Post
            Foarte corect.
            La noi, prin reprezentante se vinde un M3 low cost, asamblat la Bursa. Cele facute la Palencia, sunt adevaratele M3; pana si platforma e alta. Diferentele dintre cele doua variante sunt semnificative.

            LE.

            Megane 3 nu s-a facut niciodata in Algeria.
            Poate sa fie si pe Marte fabricat, ideea era ca 1.6 16V exista INCA pe masinile Renault, dar nu mai exista pe Dacia. Asta era ideea.
            De Algeria a zis einstein, pe mine marca Renault ma lasa la rece, nu ma preocupa prin ce colibe din Africa isi mai fabrica ei masinile.

            De dama...


            Pacat ca toate astea ajung sa aiba probleme cu decapotarea.
            Last edited by mr.K; 8 September 2015, 13:54. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              P pe mine marca Renault ma lasa la rece, nu ma preocupa prin ce colibe din Africa isi mai fabrica ei masinile.
              .
              Asa vrei tu sa para, dar te preocupa; nu te intereseaza, nu participi la discutiile despre Reno si masinile sale. Scroluiesti si mergi mai departe;simplu, nu?
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Inseamna ca si pe tine te preocupa parerile mele, de nu poti trece peste ele?
                Renault nu ma intereseaza, ma intriga doar cat de jos mai pot lasa calitatea unii ca ei, care nici daca ar vrea, n-ar fi in stare sa faca o masina la nivel inalt. Darrmite cand nu-i intereseaza, iese ce iese...

                Comment


                • Ce parere aveti despre aceasta laguna ?
                  Ceva probleme "stiute" cu motorul 2.0 150cp ?
                  Taxa cat sa fie ?



                  Altceva mai bun in banii astia ? Ma intereseaza destul de mult confortul interior, dotarile, si un motor destul de potent, diesel.
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • Cere VIN-ul si verifica istoricul masinii. Nu cumparati masini sh cu ochii inchisi. Nu-ti recomand aceasta motorizare, pentru mersul predominant in oras, unde iarna poate ajunge si la 10% consum. Motorul de 1,9 e intr-adevar fiabil, mai ales modelele dupa 2002, cand au fost rezolvate unele probleme.
                    Ca o parere, masina aia are in jurul a 250k, daca nu mai mult.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Spune-mi te rog 2-3 elemente esențiale care te-au făcut sa crezi ca masina are cel puțin 250 k km.

                      Masina actuala este folosita cam 40% oraș și restul extern.

                      Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • De ce 2-3? Unul nu e deajuns?
                        ...
                        Daca tu ai vazut vreun diesel, rulat afara care face doar 26-27k, pe an, atunci te admir pentru cat esti de ...optimist.
                        Iti repet; cere VIN-ul pe care oricum nu cred ca-l vei primi. Prietenii stiu de ce.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Multa lume naiva in tara asta... Inca se mai cred basmele cu babe si medici...masina de duminica si alte fantasmagorii!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Am o cunostinta care are o laguna din 2005 1.9 131cp, are 430 de mi de km, si merge impecabil masina. nu are nici o problema la motor sau turbina! 1.9 chiar este foarte fiabil, eu sunt fan dci pentru ca trage mult mai bine decat tdi-urile de aceeasi cilindree si chiar uramaresc in viitorul apropiat sa schimb masina, insa tot la un dci as ramane, dar mai potent gen 1.9 2.0 pe acolo. Adevar ca o masina adusa din afara trebuie verificata bine, pentru ca e destul de riscant, dar sunt sanse sa gasesti si masini bune aduse de afara! Norocul, este adevarul atuu al unui potential cumparator!

                            Comment


                            • Masinile rulate in afara, au uzura mai mica la toate capitolele decat una de km similari in Romania. Legislatia de rahat de pe urma careia profita samsarii, e problema (km dati inapoi, reparatii ce nu reies nicaieri in documentatia masinii, falsificare istoric).
                              Last edited by darksid3; 8 September 2015, 23:23.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Nu stiu ce filme urmariti dar 1.9 e o lepra ordinara. Am mers cu el si m-a lasat fix adormit. In comparatie cu 1.9pd de vw e melc.
                                2.0 dci doar de la 2011 in sus. A fost o sarja de motoare intre 2008-2010 care au avut o mica-mare problema la cuzinetii de arbore. Am vazut motoare sparte la 80-100 de km, 100.000 km dar si la 150.000km. Toate cu aceeeasi problema. Deci nu stii cand te lasa.
                                Sa vina acum expertii aia care au impresia ca l-au prins pe doamne-doamne de picior.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google