Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geniala !
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • http://olx.ro/oferta/renault-megane-ii-ID4HOZO.html masina ar fi buna, insa pare cam scumpa. Ma insel?
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Eu am luat la 5800 din 2011 inscrisa in 2012 extrafull trapa piele navigatie, 130k km, 1.5 110cp. E putin cam scumpa tinand cont de anul de fabricatie, insa compenseaa cu nr de km mic daca este real.

        Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

        Comment


        • Pai din 2008 au aparut megane 3, nu cred ca se mai fabrica megane 2 in 2009.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • RAR nu mai proceseaza deocamdata documente pentru masini VW Euro 5.
            Cie are de gand sa-si cupmpere asa ceva, sa mai astepte, pentru ca va sta cu masina blocata. Plus ca s-ar putea sa iasa Euro 4 dupa remasurarea noxelor.

            Comment


            • Intreb si eu, pana acum nu au masurat noxele? S-au mai intamplat cazuri cu retrogradarea la o norma inferioara? Ex E3 la E2 samd

              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Ieri varul meu a facut r.a.r-ul la CT. Nici o problema. Golf 6 2012. 2.0 TDI

                Comment


                • Logic, o avea softul ala misto dezvoltat de VAG
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Care soft? a bagat teava de noxe in esapament...a turat o si gata...nu a fost pusa pe calculator....in fine.

                    Masina a costa 6700 euro in Germania, an 2011, 118000 km ferificati in reprezentata acolo si cu istoric de revizie. Nu avea altceva ce sa cumpere.
                    Attached Files
                    Last edited by Andyno; 1 October 2015, 11:47.

                    Comment


                    • Originally posted by Andyno View Post
                      Care soft?
                      Intreaba-i pe ei care soft, ca daca erau baieti corecti nu izbucnea un scandal de asemenea amploare ...
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • 827sam fac pariu ca toti marii producatori, au un asemenea soft instalat, doar ca s-a facut un astfel de scandal pt a denigra grupul VAG. Oricum probleme ar fi in SUA, acolo au criterii mai drastice pt emisiile de CO2, in Europa sunt mai permisibile limitele.

                        Comment


                        • Ce denigrare amice cand stau cu capetele plecate mai ceva ca mieii la taiere ... daca ar fi denigrare ar nega totul
                          Se mai auzeau zvonuri ca si in Germania exista destule tepe la masini, dar asta o intrece pe toate.
                          Ei nu se preteaza la orice gainarie, cand o fac, o fac din fabrica )))
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Aia au masurat opacitatea fumului, avand DPF trece oricand, la NOx si CO2 e depasirea.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by einstein1984 View Post
                              http://olx.ro/oferta/renault-megane-ii-ID4HOZO.html masina ar fi buna, insa pare cam scumpa. Ma insel?
                              Parca e mai bun ca pret relativ un Fluence. Mai mare, mai nou...

                              Comment


                              • Teoretic, ca practic sunt mai misto plasticele din megane 2.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google