Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • El zice ca motoru’ e de 1.9, insa daca e de 1.9 o fi varianta cu 131 cp.
    Daca e de 2000 are 140cp.
    Oricum, am mai spus, sa cumperi masina “adusa”, e ca si cum te “sinucizi singur”.
    O masina pe afara, cu km reali si neaccidentata, se vinde pe bani frumosi.
    In Romania se aduc numai si numai coji.
    Keep walking...

    Comment


    • nea gioni, se aduce ce se cere si mai ales ce se cumpara.
      Coji se cer, coji se aduc; sa aiba fiecare cazanu' lui.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Nu doar se aduc, coji se si produc.
        Ce se cere, aia se scoate pe piata.


        Stoc dealer.

        Cred ca anuntul e gresit, nu stiu sa fie 1.2 tsi 4x4.
        Last edited by mr.K; 11 February 2018, 22:13.

        Comment


        • Ce culoare de kkt...

          Comment


          • Ce culoare de kkt...
            Te prinzi repede.
            Made in Mexic.

            Comment


            • Am un vecin, are o Jetta cu motor 1.6 benzina de noua, din 2007, a avut insa ceva de reparat si a durat aproape 2 saptamani sa ii vina piesa..din America de Sud..
              Omul era chiar intrigat: pai, am platit un car de bani pentru masina nemteasca si acum aflu ca e fabricata peste ocean??
              Bine, are si acum masina, arata tot ca si noua, a luat de curand tot inca o Jetta, 1.4 TSI..dar parerea e: tinichea de plastic in comparatie cu prima.

              Comment


              • Jetta aia nu e 4x4, aici e schema.
                Cat despre culoare...de cacao! Doar pe crem ar rivaliza cu fecalizatu’ ala.
                Keep walking...

                Comment


                • oare asta merita banii aia ? arata bine si e primul proprietar cu carnet de service.
                  fi-miu s-a hotarat in sfarsit la un clio, ceea ce inseamna ca ii place cum arata, fiindca generatia calculatoare alege masinile dupa forma.
                  mie imi convine pentru ca nu poate fi mai prost decat un logan cu aceeasi motorizare. oricum, voiam diesel.
                  si imi inchipui ca se misca frumos la 90cp pe caroseria aia, chiar daca e cu dpf.



                  sau asta ?



                  ar mai fi moldoveanca asta, si cred ca ar prefera rosu, dar nu stiu ce sa zic. dar n-are gps, ca celelalte...
                  Last edited by B997NDL; 16 February 2018, 11:58. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Foarte bine misca motoarele de 90 de cai. Eu am ramas impresionat de 1.5 90 cai pe megane 4, excelent misca, consumul e foarte bun




                    PS : Și-uite-așa unu' ca fi-tu se uită cu superioritate la loganul de lângă el...
                    Ia-i o troacă de 2000-3000 euro cu care să se deplaseze, nu una de 8000-10000 cu care să facă talente.

                    Bineînțeles, poate baiatul merită, dar uite-așa îl strici dându-i apă la moară să devină arogant ... superior ...
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • inteleg perfect ce zici. da, merita, note bune in sesiune, anul 2 la informatica economica ( un 8, trei 9, un 10 la calculul probabilitatilor)
                      pe de alta parte, nu l-as trimite cu o masina de 2-3 mii de euro, care poate fi o capcana pe roti, mai ales ca e incepator.
                      e nevoie de un sofer experimentat sa faca fata figurilor facute de o rabla.
                      iar banii sunt preponderent ai lui, pusi in cont tot de mine si de familie pentru studii , dar daca a intrat la buget cu 9,66, eu zic ca are dreptul sa-si ia ceva de ei.
                      altfel trebuia sa mai adaug eu ca sa termine si masteratul.
                      si chiar daca e un snobism, nu scoti o fata la 21 de ani cu loganul. mergea pe vremea mea cand toti aveau dacia 1310.
                      Last edited by B997NDL; 16 February 2018, 12:27.

                      Comment


                      • MOLDOVEANCA E MAI FRUMOASA :p DAR E DE 75 DE CAI.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Toate sunt X98ph1 Clio4 ph1
                          Primele 2 sunt generația veche (cu multe chestii activabile, prima are senzor de lumini deci follow me home și cornering) climă manuală și Medianav gen1(identic cu ce era pe Dacia)

                          A3a e mai nouă decât primele 2 dar mai cheală inclusiv în chestii activabile(99% nu are EMM)
                          Last edited by t0rquemada; 16 February 2018, 21:45.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • N-as da 8 mii si ceva pe un Clio quatre de 4-5 ani vechime, primul anunt e pus de unul care traieste in alta realitate.
                            Last edited by mr.K; 16 February 2018, 22:20.

                            Comment


                            • asta ar fi mai buna ? cred ca are bube

                              Comment


                              • mai bine iei unul nou pe benzina tce... la 13850 si sigur mai lasa ceva(asta daca nu intra si rabla)...
                                vorba lui mr.K dai 9000 pe una veche care ori a fost de test ori pe la vreo firma falimentara ca nu le da nimeni de noi la buy-back

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google