Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E injectie.Nici euro 1,2?
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Si care e diferenta daca e non euro, E1 sau E2?
      De la E5 in jos, pe viitor va fi de plata serios.

      Comment


      • De la euro 4 in jos va fi de plata serios...

        Comment


        • pana se gandesc ai nostri o sa fie de la euro 5 in jos

          Comment


          • N-a gresit valuta ala cu Dacia 1310, i-am dat mesaj si mi-a raspuns sec: €
            Dar are si un nume predestinat de “combinator” de capace de roti.
            Leo! [emoji16]
            Keep walking...

            Comment


            • Greu de crezut ca o Dacie din acea era s-a pastrat atat de bine , "Zambetul lui Iliescu" erau renumite ca ruginesc fantastic de rapid.

              6500 de euro nu-i da nimeni , nici macar un colectionar (sa fim seriosi Dacia nu-i masina de colectionat).Eu cred ca anuntul este pus la misto.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Dacia din anuntul postat de mine nu este revopsita pentru vanzare...cine cunoaste fosta dacie....
                Si sunt dacii din 2004 care inca nu au ruginit precum loganul din 2004. Am una la bloc folosita si inca nu are rugina...si 10 loganuri din parcare au rugina.

                Comment


                • Dacia respectiva nu va lua banii aia in veci . In poze , ea arata foarte bine, dar daca nu ma insel, e euro 2 si cand vor baga astia taxa iar, vei plati pt ea de ai sa spui ca nu e adevarat ...Cu banii aia si inca ceva in plus, iei noul Logan, mai chel , dar mai dotat ca 1310 in cauza, nu disctam cat de fiabile si reusite sunt noile loganuri, dar macar sunt euro 6

                  Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Respectivul incearca sa o vanda ca masina istorica...din nefericire o sa-i da cu virgula rau

                    Comment


                    • Originally posted by Andyno View Post
                      Dacia din anuntul postat de mine nu este revopsita pentru vanzare...cine cunoaste fosta dacie....
                      Si sunt dacii din 2004 care inca nu au ruginit precum loganul din 2004. Am una la bloc folosita si inca nu are rugina...si 10 loganuri din parcare au rugina.
                      Înseamna ca Loganul NU e Dacie.

                      Comment


                      • Rabla aia rosie are 15 ani, masinile istorice au >=30 de ani.

                        Comment


                        • Ce glumea are asta cu cotetul lui )))

                          16500 !!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Impozitul la motorul cotetului e mare.
                            De banii aia cumperi una din 2016, co motor normal, chiar daca nu e 4x4.

                            Comment


                            • Originally posted by Andyno View Post
                              https://www.autovit.ro/anunt/dacia-1...tml#a82a3d5c7c

                              Piese da muzeu...tipla...cred ca a vrut sa zica 6500 lei nu euro.
                              La poza cu roata de rezerva se vad clar mici zgarieturi pe janta! Evident ca nu merita 6500E in acest caz... Sunt profund dezamagit.
                              Last edited by Sifredi; 4 April 2018, 21:39.

                              Comment


                              • ce ziceti de asta ? merita banii ? tot pentru fi-miu...

                                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google