Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana urma maine poimaine face 4 ani masina aia, si poate ca par naiv cand spun asta dar poti lua foarte bine si skoda octavia brek foarte buna si la un an apropiat, si exemplere pot continua, am dat exemplu asta pentru ca skoda e o masina foarte rezistenta in timp.

    Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

    Comment


    • In acei bani poti lua Mcv2 dci
      http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-...tml#f7d7df8e85 si cu km/bani mai putini, asta ca sa dau un exemplu tot de break/mcv dci marca Dacia sh.

      Ala cu mcv1 cred ca are impresia ca traieste pe alta lume n-o sa dea masina aia cu 9000 de euro never-ever.
      Last edited by prometheus; 22 October 2015, 23:09.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Originally posted by B997NDL View Post
        daca aia face maxim 4-5000 la km aia din 2012, noi ce mai luam ?! 50 de euro ?!

        Nu 50...dar oricum sub 2500, in conditiile in care taxa de mediu e platita...in cazul in care nu e platita...va fi un cotet de gaini excelent in cativa ani!


        Sent from mobile
        Keep walking...

        Comment


        • Originally posted by prometheus View Post
          In acei bani poti lua Mcv2 dci
          http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-...tml#f7d7df8e85 si cu km/bani mai putini, asta ca sa dau un exemplu tot de break/mcv dci marca Dacia sh.

          Ala cu mcv1 cred ca are impresia ca traieste pe alta lume n-o sa dea masina aia cu 9000 de euro never-ever.

          Eu zic ca masina e busita partea stanga fata...
          Toate pozele ( mai putin una, facuta din spate si de la distanta ), sunt de pe partea dreapta.
          Oricum, in prima poza, eu unul vad ca exista o diferenta intre nivelul farului si capota ( partea soferului ). Mai este apoi diferenta enorma de pret ( pretul de start pentru un MCV, 90 CP, diesel, cu navigatie, culoarea Bleu ) este de peste 12000 E, la noi. In afara, costa si mai mult decat la noi ( aceleasi optiuni )... + multe alte argumente pentru care SA NU CUMPERI asa ceva. D-apoi sa iti pierzi timpul sa vizionezi...

          Comment


          • Originally posted by prometheus View Post
            In acei bani poti lua Mcv2 dci
            http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-...tml#f7d7df8e85 si cu km/bani mai putini, asta ca sa dau un exemplu tot de break/mcv dci marca Dacia sh.

            Ala cu mcv1 cred ca are impresia ca traieste pe alta lume n-o sa dea masina aia cu 9000 de euro never-ever.
            adusa recent ?! aia ori are km garla, ori a fost busita rau.

            Comment


            • Decât aia mai bine asta, măcar are pack securite


              Iar ca exemplu așa nu:

              ambiance cu multe opțiuni tip "fără"

              Una "ca nouă"
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Alta masina de garaj.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  pentru ca nu circul mult cu ea(VEZI POZA ),NU MA OCUP CU MASINI,

                  sigur că da, nr. de telefon e același

                  http://second-masini.ro/vanzari-auto...pret-1620-EURO





                  Craiova Forum. Cea mai mare comunitate online din Oltenia. Discutii despre orice subiect, Anunturi Gratuite, Concursuri, Stiri, Chat. Locul unde te poti intalni cu prietenii tai si unde ziua ta poate deveni mai interesanta.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Pai n-a avut bani de o cartela SIM noua, doar pentru Focus.

                    Comment


                    • Eu nu zic ca masina nu e ok, e un model reusit..dar compunerea face toti banii.
                      Si cu 200 nu as merge cu un Lupo..cum inca ma mira ca mai merge abureala cu singur proprietar german, doctor pensionar?
                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                      Comment


                      • Ba da-l dreaq! pai e noua cotiga ma! Are klima tata si mai are si Klima!


                        Sent from mobile
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Cu masina asta trebuie sa mergi pe langa ea, ca sa ai loc.

                          Comment


                          • Cum adica merge numai cu biodiesel sau cu motorina ecologica.....care este si la juma de pret? Nu inteleg. Pot sa bag motorina de la TIR, excavator?

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Iti dai seama ca este un samsar ordinar , baga in rezervor toate mizeriile posibile , n-as lua de la ala nici macar o bicicleta .
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • n-are cum sa mearga oricum cu 200... ideea e ca omul pune suflet...si el crede toate tampeniile debitate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google