Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dat prea putin pe ea.

    Comment


    • Adica...cum a dat prea putin? In Bucuresti/Romania erau in jur de 1500-2000 euro. Asa ca in concediu prin Olanda in 2013 am gasit o acolo. Am sunat acasa..am primit bani si am luat o. Nu pun si drumul ptr ca m am plimbat ceva pana am venit in Romania. Ce senzatie este sa circuli cu niste numere pe o coala A4 ))). Le am pus intr un chilotel cu scoci si gata

      Comment




      • VOLKSWAGEN GOLF VI
        (CULOARE DEOSEBITA)
        E alba, asta e culoare deosebita?

        Comment


        • DA. Erau in Neubranderburg in jur de 5500.

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            E alba, asta e culoare deosebita?
            Da, pentru ca sunt rare.

            Comment


            • imi spune si mie careva, va rog, care e faza cu scaunele fata date pe spate la maxim? ca posibil cumparator al unei masini second ar trebui sa vad ce? chiar nu pricep...
              Prowd of my new wheels!

              Comment


              • E poza clasica de samsar. Un fel de panoramica in mintea lor de 4 clase.


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • Originally posted by Fanez View Post
                  Da, pentru ca sunt rare.
                  rare pe persoana fizica , culoare consacrata pt. firme.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Se poate (nu-mi dau seama din poze) sa fie alb metalizat. In perioada aia ultima fita era sa ai masina alba, dar nu orice fel de alb, ci alb "special".
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • si doar 110000
                      peste 300000

                      Comment


                      • De ce esti rautacios? Are real 110.000 de când s-a resetat kilometrajul ca a trecut de 999.999.

                        Interior din velur
                        Eu n-o prea vad de velur.
                        Last edited by Fanez; 10 August 2016, 17:13. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Salutare.
                          O cunostinta vinde un Opel astra h caravan din 2008. Are motor 1.9 tdci 150cp, 82000km REALI. Aer conditionat, pilot automat, 4 geamuri electrice, încalzire în scaune, senzori parcare, lumini, ploaie, jante originale 17". Masina arata impecabil atât La exterior cat si interior. Am mers cu ea, merge frumos, nu se aude nimic ciudat, nu bate nimic, nu scârtâie nimic.

                          Pretul este peste media de piata. 6500e vrea pe masina, nu lasa un euro. Merita banii? Ce probleme au aceste motoare?
                          Ce alte variante as putea gasi în banii astia, cu km apropiati de ai acesteia?

                          Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
                          Last edited by Andrei.TMT; 10 August 2016, 19:09.
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • Totul tine de cum s.a mers cu ea, eu ci turbina au o problema mai ales astea 1.9 si mai apar diverse probelem pe la partea electrica, motoras stergatoare face scurt, nu-ti mai arata datele corect cb.ul, adic stiu caz mai avea range 280km si s.a oprit motorul ca numai avea motorina, dar in general sunt masini capabile, adic e puternica. Dar la km aia, nu mi se pare asa mare pretul, daca spui ca sunt reali si din 2008.

                            Comment


                            • zeci de senzori naravasi , filtru de particule , ca motor/injectie nu e prea fiabil. oricum problemele apar cam dupa 200.000 km .
                              in km astia , adica sub 100.000 ? frantuzoaice (nu recomand) si benzinare gen yaris, i30 , etc
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Iarna nu prea ai sa vezi caldura in ea ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google