Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu vad de ce masina de 3 ani ? de 7-8-10 ce are ??? nu rugineste ca loganul , e mult mai ieftina ca pret de nou , mult mai ieftina ca intretinere, etc numai avantaje. peste 4-6 ani ai pierdut mai nimic la ea ...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Eu zic ca merita:

      Comment


      • Pune mana pe ea dac merita!

        Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • Cu 500 euro iti cumperi Corsa functional din Germania.

          Comment


          • Ori cu bicicleta decenta )))))

            Comment


            • OFF TOPIC (nu e de pe Autovit)

              Last edited by IancuMIC; 20 July 2016, 19:36.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Daca atat ai gasit tu.
                Ia cateva zeci de masini la fix 500 de euro.


                Iti gasesc functionale si la 300 de euro.
                Numai romanii cred ca rablele lor valoreaza de la 1500 de euro in sus.

                Comment


                • Nu m-am straduit sa caut prea mult, pentru ca exact asta doream sa arat; la 500 de euro, gasesti avariate, ori masini de 20 de ani.
                  Cam asta e cu gioarsele alea; nici pomana nu le-as primi, ce naiba am ajuns cosul de gunoi al Europei, ca nu inteleg?
                  Tu ai cumpara, ceea ce recomanzi?
                  Last edited by IancuMIC; 20 July 2016, 19:44.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Pai daca nu iti plac gioarsele alea cu roti, poti lua de 500 de euro Ka-ul ala fara roti.

                    La 1500 de euro cumperi un Corsa inn 4 portiere destul de ingrijit. Alternativa in Romania la 1500 de euro? Eventual un Logan paduchios cu 400k la bord si plina de piese ASAM.
                    Gunoiul Europei suntem demult, Albania nu se pune, ca aia macar sunt saraci dar au mandrie, daca ii superi, iti taie "bijuteriile". Plus ca aia nu merg decat cu Mercedes, nou sau de 40 de ani vechime, fiecare cu de care isi permite.
                    Last edited by mr.K; 20 July 2016, 19:48.

                    Comment


                    • Nu asa se pune problema. Cei 1500 de euro platiti initial se pot transforma lejer in peste 2500, pret final. Pana la urma vorbim despre costuri.
                      La intamplare.
                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                      Cred ca per total iesi sub 2500.
                      Una din alternative.
                      Sa nu-mi spui ca o Corsa de peste 15 ani e mai buna.
                      Last edited by IancuMIC; 20 July 2016, 19:58.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • 1000 de euro in plus pe ce? Motor pe benzina, distributie pe lant. Piesele de Opel sunt ieftine, nu ca alea de Reno, totul e simplu de reparat, nu dai jos motorul ca sa schimbi un bec sau filtrul de aer.

                        Comment


                        • Pai la 1500 de euro, ti-o aduce si acasa? Urmeaza RAR si alte cheltuieli, pe care nu le poti anticipa decat atunci cand vezi masina.
                          Cand e vorba de masini rulate, sa nu te astepti la chilipir, cand platesti foarte putin pe acestea.
                          Iar cand vine vorba de modele din anii 90...hmm.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Din 2001.




                            2005


                            Nu-s fan Corsa, nici macar Opel, dar poti gasi ceva cu care sa te deplasezi la pret mic, nu trebuie sa cumperi musai Logan daca ai maxim 2000 de euro.
                            Last edited by mr.K; 20 July 2016, 20:22.

                            Comment


                            • 1262, 788 cam astea ar fi distantele parcurse pe luna. am undeva la 22k din 1 ianuarie 2015, si n-am mers cine-stie-ce. romanii parcurg, in medie, undeva la 12 pana la 15k pe an. media in De este undeva la 35k km/an.
                              daca tu crezi ca masinile astea (folosite in De pentru naveta) au km aia esti cel putin naiv...
                              Last edited by AlexPetro; 20 July 2016, 21:10.
                              Prowd of my new wheels!

                              Comment


                              • Nu, nu trebuie neaparat sa cumperi Logan, poti cumpara orice-ti poti permite.
                                Dar fiindca tot veni vorba, ce poti cara cu Loganul, n-o s-a faci in veci cu Corsa aia cu doua usi, iar unde intri cu Loganul, Corsa ramane la...mal; daca mai e si benzinar...
                                Deci cumperi si in functie de ce vrei sa faci cu masina aia.
                                Vrem sau nu, Loganul reprezinta inca o optiune pentru cei mai multi; asta e.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google