Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.9., 1.7 diesel de la Opel sunt bune pentru dusmani.
    Ambreiaj, volanta, distributie, admisie.
    Last edited by mr.K; 3 June 2016, 09:06.

    Comment


    • Multumesc mr.K!! Ma orientez spre ceva Opel Vectra sau Signum in principiu. Ce parere aveti? Sunt masini bune?

      Comment


      • Daca ar fi sa iau ceva SH as fugi de Astra H si Vectra motorizate cu 1.7 si 1.9. Am exemple prin vecini si stiu ca sunt cu belele.

        Acum, nu stiu daca e cazul sa generalizez, dar asta e conviniera mea bazata pe pataniile unor cunoscuti.

        Comment


        • Opel Astra J din 2011 cu motor 1.7, fără nicio problema in 180.000 km.......cred ca tine si de noroc...
          Masina merge zilnic pe centura Bucurestiului si nu menajata...si posesorul habar nu are unde estee bateria....)) blana si revizii la timp

          Comment


          • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


            Ceva pareri despre el?

            Comment


            • Faina masina, dar km putini si pret mic pentru modelul asta.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Ce e in neregula cu masina asta?

                Exterior este Octavia II PH1 (sau cum ii zic ei), iar interior este PH2 (facelift), care PH2 a aparut in 2009...
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • lol, si lumea zice de loagn ca e submotorizat, nu prea au mers cu una din aia. O fi incurcat samsaru pozele, a pus interiorul de la alta.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Roti de 17" la motorul ala.

                    Nu cred ca a incurcat pozele, vopseaua pare a avea aceeasi nuanta si in pozele cu interiorul, atat cat se vede.

                    Masina o fi productie 2009 si inmatriculata in 2011.

                    Comment


                    • asta da chilipir... eliminati pauzele dintre "4" si...

                      http://www.4 tuning.ro/old-school-cars/cea-mai-scumpa-dacie-veche-din-lume-are-45-de-ani-112-000-km-si-costa-15-000-de-euro-ce-are-special-30723.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_304825

                      Comment


                      • 15.000 de euro nici vorba !!! co toata restaurarea lui.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • Pai la 112.000 km motorul original nu cred ca a rezistat.
                          Aia sunt bani de Renault 12 Gordini.
                          Last edited by mr.K; 6 June 2016, 13:17.

                          Comment


                          • Posibil sa fi rezistat depinde cat de multa grija s-a avut cu schimbul de ulei/filtre , dar nu merita atatia bani pentru ca Dacia nu este o marca de prestigiu/traditie .
                            Last edited by prometheus; 6 June 2016, 13:18.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Originally posted by snake17 View Post
                              vezi ca-i autoturism. taxa e 2777.85 EURO cel putin.
                              nu cred ca face 10.000 de euro cu tot cu taxa, desi am condus una de 2.5 identica si merge frumos. consum 8 - 10 exterior , 12-15 urban.

                              skoda e o struto-camila facuta pt europa de est. cu siguranta e 2009 fabricata.
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Originally posted by vitriol View Post
                                Ce e in neregula cu masina asta?

                                Exterior este Octavia II PH1 (sau cum ii zic ei), iar interior este PH2 (facelift), care PH2 a aparut in 2009...
                                Sal! Nu e nimic in neregula.E ultima varianta O2 prefacelift iesita cu acele mici modificari.Adica volan si oglinzi. A iesit in varianta cu motor de 1.4,1.6 benzina.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google