Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    eu am luat masina de 2 ani si 10 luni cu 25.000 de km fusese a unei fete de 27 de ani ...

    Masina era impecabila, volan de piele netocit, discuri frana impecabile , placute originale ... distributia am schimbat-o la 27000 de mii si era impecabila ( curgea ulei pe la simering, pinion pompa ulei marca Sinterom)... In prezent are 35000 de km si nu am mai schimbat nici o piesa .

    Deci se gasesc masini cu asa kilometraje- mai trebuie sa te uiti si la fata celui care vinde masina...

    Masina din anunt pare ok, daca si proprietarul e ok atunci e ok per total

    Comment


    • #77
      din ciclul "asta mai vrea bani pe epava asta?"
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      "PH-66-SIX"
      Dacia Golan 1.4

      Comment


      • #78
        firma de leasing care si-a luat o mare m#$e...

        @samy- aia e usor de verificat "CARTE SERVICE !!! PRIMUL PROPIETAR ... "
        eventual dai si telefoane unde si-a facut omul garantia.

        o cunostinta si-a vandut loganul 1.4 laureat 2010 cu 5500 E. fara accident , 15000 km reali. astea-s preturile daca iei masina noua doar sa te uiti la ea.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • #79
          Carte service si primul prorietar - cartea poate fi facuta pe genunchi si stampilata de seful de service, poti verifica intradevar sunand in legatura cu reviziile efectuate acolo, iar primul proprietar poate strivi masina mai rau decat alti 3 ... deci nu prea e concludent
          n-ai decat sa te impaci cu gandul ca o verifici tehnic si o folosesti ca atare in continuare ...
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #80
            ala cu hilluxu vrea 4k e pe ea????? la banii astia iei...
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • #81
              aia e buna pentru dezmembrari, voi vedeti numai caroseria facuta pachet, dar trenul de rulare, motorul, cutia pot fi in stare perfecta
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #82
                ma indoiesc uita-te atent sa vezi ca roata dreapta spate (parca) e putin stramba si orcum ceri pe ea hai sa zicem 2k dar deja 5k euro e f mult...
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • #83
                  nu inteleg de ce vi se pare asa un chilipir laureatul ala din 2009 la 24000?! astea sunt preturile. a mea are 49000 tot 2009 laureat dci si daca as lua 5500 eu pe ea as considera ca l-am pacalit cat sa iei pe un logan?! eu sunt f surprins ca se vinde de noua la un pret asa de mare

                  Comment


                  • #84
                    aici is de acord cu tine ...

                    e de "unica folosinta" ... garantie la tabla 6 ani ... astea dupa 10 ani se topesc prin parcari ...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • #85
                      http://www.autovit.ro/audi-a6-C22101744.html ceva cu care sper sa va binedispun...deci daca aveti vacii oi acasa...
                      Last edited by Ph.66.SIX; 23 December 2011, 13:22.
                      "PH-66-SIX"
                      Dacia Golan 1.4

                      Comment


                      • #86
                        masina de coca' dupa presuri, huse de volan, grila fata . Oricum pare cam hartanita masina

                        Comment


                        • #87
                          masina ca masina.. dar ai vazut cu ce vrea sa faca schimb?)
                          "PH-66-SIX"
                          Dacia Golan 1.4

                          Comment


                          • #88
                            de aia isi luase si 4x4 ... sa pazeasca oile pe tarla cu ea ...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • #89
                              cum sa vrei animale la schimb )))))))))))))))))) incredibil
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment


                              • #90
                                O fi zoofil . Animale de plus o primi?
                                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google