Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @bolovan Compară asta


    cu asta și vezi ce lipsește (SL10 nu avea senzori spate cu buton )
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • E tzepar la baza asta care loganul de germania )), eu m-am amuzat maxim 110cp, nebunie de masina, si doar 4000de km... Deja mi.o doresc.

      Comment


      • Am o mica mare problema. Passatul cumparat recent cu 3200 euro....am un vecin care ma tot streseaza sa i vand masina cu 4000 euro....
        Ceva iedeeeei? Masina nu are probleme!

        Comment


        • Passatul cumparat recent cu 3200 euro....am un vecin care ma tot streseaza sa i vand masina cu 4000 euro....

          Originally posted by Andyno View Post
          Cand o sa am 7000 euro, probabil...dar cred ca o trec pe Laguna 3. Nu o sa mi cumpar ever o masina diesel!
          Eu am luat recent un Passat din 2004, benzina cu 109000 km. Pe masina am dat 3200 euro + 2000 euro recent bagat in ea. Inscris, gpl, distributie, revizii.
          Daca iti da doar 4000 de euro, nu inteleg problema ta.

          Comment


          • Saptamana viitoare platesc taxa, GPL etc...si tot ce i mai fac..cam 200 euro.

            Comment


            • Acolo scria de 10 ori mai mult.

              Comment


              • fa-te combinator ! :P unu in plus nu strica
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment



                • Azi am vazut asta, astept sa i se faca verificarea interna, masina e vopsita pe toate partile, a fost leasing operational, in rest arata bine daca n-ar trada chederele pe care a fost pulverizata vopseaua
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Originally posted by Andyno View Post
                    Ceva iedeeeei? Masina nu are probleme!
                    Eu nu as da o masina care e ok din toate punctele de vedere, chiar si pentru acel "profit" de 600 euro. Gandeste-te cate masini ai vazut pana sa o iei pe aceasta si cate dintre ele aratau si mergeau ok (cam niciuna, din ce ai prezentat pe forum).

                    Comment


                    • 2000 € ma duce sa i fac tot...nu 200, scuzati. Chiar nu stiu ce sa fac...ma mai gândesc. Nu sunt combinator si nu am pus o pe net.

                      Comment


                      • Originally posted by 827sam View Post
                        http://autovit.ro/anunt/toyota-auris-ID7GhH7W.html
                        Azi am vazut asta, astept sa i se faca verificarea interna, masina e vopsita pe toate partile, a fost leasing operational, in rest arata bine daca n-ar trada chederele pe care a fost pulverizata vopseaua
                        Ma ia somnul numai cand ma uit la ea, Toyota, alba...plictis maxim.
                        Cel mult, masina de gagica.
                        De la 407 ai ajuns la asa ceva?
                        Last edited by mr.K; 17 June 2016, 21:01.

                        Comment


                        • Mi-a fost la indemana sa dau o fuga, nu stiu spre ce s-o dau, mi-as vrea si numerele de pe loganul asta sa nu primesc amenzi acasa...nu stiu ce va fi. La dacia livrarea pica in septembrie )
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • O declari la politie vanduta(act de vanzare cumparate) si in caz de amenzi nu ai probleme. Asta mi au transmis cei de la Pipera.
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • Nu exista un astfel de document prin care sa o declari la politie vanduta, ei de ocupa de radieri/inmatriculari.
                              Mai grav e ca se face asigurare in continuare pe numele fostului proprietar de drept, pentru mine asta e un fals si ar trebui pedepsit de lege. Dar cui ii pasa?
                              Nu poti decat sa speri ca masina vanduta de tine va fi dauna totala la un moment dat, iar asigurarile nu discuta decat cu proprietarul masinii din acte despre despagubirie, sa vezi ce-ti pupa mana ala care pana ieri nu voia sa isi inmatriculeze masina pe numele lui.
                              Stiu caz real.
                              Last edited by mr.K; 18 June 2016, 09:30.

                              Comment


                              • Si cu rovinieta ce faci?
                                Aia o data emisa pe numele proprietarului din baza de date se anuleaza doar cu proces.
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google