Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ROY View Post
    De Opel nu ziceti nimic ? Eu aleg opelul din cele trei.......
    La fel si eu, Vectra aia imi place cum se prezinta, ingrijita. Celelalte doua-s niste masini obosite dupa cum se vede in poze.

    Originally posted by leopardu View Post
    am gasit un exemplar foarte frumos si de buna calitate http://www.autovit.ro/mercedes-benz-200-C27687926.html
    Cred ca e prima Cobra care o vad in stare "ca noua" sa zic asa. Interiorul ala crem este foarte frumos, adica nu e uzat cum e o Cobra uzuala.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Originally posted by leopardu View Post
      am gasit un exemplar foarte frumos si de buna calitate http://www.autovit.ro/mercedes-benz-200-C27687926.html
      Ala e bolnav la cap...
      Unicat? Nici macar boala lui nu-i unicata.

      Cine vrea sa cumpere clocitoare, macar sa ia asa ceva:

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      Cu 2000 euro iti poti lua o masina ce mai merge ceva, si are riscuri mult mai mici decat pocitania aia de audi.
      Am mers acum ceva timp cu o astfel de masina si nu mi-a venit sa cred cat de bine mergea, cat de confortabila era, desi avea aproximativ 700.000 km.

      Deci, daca e de cumparat clocitoare, macar luati asa ceva!

      Comment


      • daca as avea bani de taxe si banii sa o cumpar, as renunta la o masina de generatie noua, gen Audi A4 sau orice altceva pentru asta http://cautare.mobile.ro/automobile-...01&tabNumber=1 doar motorizarea asta ! eu zic ca masina asta face toti banii
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Face toti banii daca e masina de weekend.
          Nu o poti avea ca masina de mers zilnic: consuma mult + intretinere foarte scumpa, fiind un model rar.

          iti eu ca daca ai avea bani, ti-ai lua in primul rand o masina de generatie noua, abia apoi te-ai uita la una mai veche, care sa-ti gadile simturile

          Comment


          • Mertu ala si modelul asta http://cautare.mobile.ro/automobile-...95&tabNumber=1 sunt masinile visurilor mele
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Scirocco ala e un mare junghi!
              Probleme mari cu rugina si multe altele.
              Gaseste alta masina a visurilor, ca asta-i proasta tare.

              Comment


              • Are un prieten un Scirocco primul model, din 79' , GTi (110cp), masina si in ziua de azi e impecabila, a fost revopsita acum 3 ani, dar pentru ca s-a matuit foarte tare vopseaua, probleme cu rugina nu erau foarte mari, totusi o masina de 30 de ani. Motorul are peste 600.000km, nu consuma gram de ulei, si la capitolul turatii nu e menajata deloc, niciodata nu refuza o liniuta sau ceva. Aveam cateva poze cu ea prin calculator, pacat ca nu le mai gasesc
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • E o masina asa de buna, ca de aceea vedem o mie de astfel de masini pe strazi azi...
                  Tine cont ca are doar 30 de ani, poate si mai putin.

                  Ca si Corrado. Alta "scula".

                  Din generatia aia, motoarele nu tineau atat. Un maxim de 200-300.000 apoi resegmentare, cel putin.
                  doar motoarele diesel si cele de Mercedes benzina tineau ceva mai mult.

                  Comment


                  • Una din preferatele mele: Alfa Romeo 159
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • Din poze, impecabil arata masina aia
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • @Andrei
                        si a mea. uite si o Brera si e tacamul complet.
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Mai bine Brera decat 159.

                          Comment


                          • Daca ai nevoie de spatiu, nu e mai bine.
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Si Brera e superba Cea din link am mai vazut-o prin oras si arata foarte bine. Eu unul as fi multumit cu oricare din cele 2 modele
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • Cand vrei o masina care sa-ti ofere spatiu, clar te uiti la Alfa Romeo)))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google