Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De acolo singura care isi merita banii e Skoda.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Eu as alege A4-ul, sta altfel pe drum. Cu 1500 de euro schimbi la nevoie turbina si injectoarele, apoi stai linistit.

      Pentru cei fara banii astia, exista Logan 2 nou la 11 mii de euro, cu garantie si toate alea...
      Last edited by mr.K; 26 January 2013, 15:58.

      Comment


      • Nea K, vreau sa traiesc si eu clipa cand iti vei lua tu audi din `99. Las-o balta ca nu o sa retrogradezi in asa hal, vom cotiza unii mai mult, altii mai putin si tot vei avea o masina de doamne ajuta decat vreo cotineata din `99. Cei care vor sa dea 3,4 mii si sa aibe "masina" isi vor lua d-alea, in rest nu cred ca cei care au acum logan euro3 sau euro4 fara taxa platita vor ajunge la troace mai vechi.

        kubakala7 nu prea am inteles ce ai vrut sa zici ca raman la audi ca macar nu rugineste ? :-?? nu am scris asa ceva. am postat ca audiul ala a ruginit dar dupa 17 ani, referitor la faptul ca loganul in medie la 4,5 ani are puncte de rugina.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Originally posted by Costi-bc View Post
          eu as ramane la audi la jumatate de pret ... macar nu rugineste , consuma putin si piese ieftine gasesti oriunde
          aici ai spus...

          LE: Scuze, costi a scris
          Last edited by kubala7; 26 January 2013, 18:19.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • mai citeste o data cine a spus (si imi mentin afirmatia)

            si nu cred ca retrogradezi daca dai loganul si iti iei audi chiar si cu 10 ani mai vechi.

            eu la un momentdat am avut de ales (in aceeasi bani) intre logan diesel laureate 2007 si focus 2001 tddi cu aceleasi optiuni + abs si vedeti ce am ales si acum nu regret o secunda.


            PS : @ kubala - de ce skoda si nu audi ? is aceeasi motorizare mi se pare , iar audi e mult peste skoda ...
            Last edited by Costi-bc; 26 January 2013, 18:24.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Pentru ca e cu 2 ani mai noua, iar audi-ul ala arata in ultimul hal.
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • ca e cu 2 ani mai noua , la varsta aia , nu mai conteaza.
                ca acel audi din poze arata mai rau nu contest , dar iti poti gasi altul , mai ingrijit , eventual din germania si sa-i platesti taxa...

                si defapt vroiam sa subliniez ca nimeni nu va mai cumpara loganuri sh (2004-2007), slab dotate si cu mari probleme cu rugina , benzinare , pt ca la dci e loterie si nici nu le poti trece pe numele tau.

                piata de sh de pana in 4000 de euro va fi invadata de dieseluri si benzinare de inainte de 2000 ...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Eu zic ca retrogradezi, eu stiu ce inseamna masina veche in stare bune, d-apoi masina veche si in vreo stare de te dai cu capul de pereti. Nu vreau sa am ca pasager in dreapta vreun lonjeron ... ca schimbi bielete, capete de bara, amortizoare sunt de acord dar eu ma gandesc ca poate n-o mai tine caroseria, nu sti ce a facut ala cu masina si cati km or fi reali, mai ales in Germania unde ca sa merite sa ai un diesel (d p d v al taxelor) trebuie sa o alergi nene. Mai ales firmele fac lejer 70-80 de mii pe an, pentru ca au si unde.
                  Da Costi, ai dreptate insa eu nu cred ca va fi invadata. Cei care au loganuri E3 si E4 vor ramane cu ele sau daca si le vor schimba vor lua ori nou ori sh cu taxa platita. In 4 mii euro gasesti logan cu taxa platita, orice norma ar fi. Deci eu cred ca se va imparti piata, iar cei cu masini din anii 2000 vor ramane cei de-acum care au ursuleti sau pisicute inmatriculate pe BG.
                  Last edited by 827sam; 26 January 2013, 19:04.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Originally posted by Costi-bc View Post
                    mai citeste o data cine a spus (si imi mentin afirmatia)

                    si nu cred ca retrogradezi daca dai loganul si iti iei audi chiar si cu 10 ani mai vechi.

                    eu la un momentdat am avut de ales (in aceeasi bani) intre logan diesel laureate 2007 si focus 2001 tddi cu aceleasi optiuni + abs si vedeti ce am ales si acum nu regret o secunda.
                    Depinde de la persoana la persoana, eu de exemplu spun ca ai facut o alegere proasta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ca tot veni vorba de "bemve" inmatriculat in Bulgaria...
                      "BMW, încă din fabrică a conceput un lot de E36 care să fie înmatriculat pe Bulgaria."

                      Cine se prinde de gluma bine, cine nu...


                      Daca tot e topic de autovit, mie imi cam fac cu ochiul astea:

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      edit: Loganul il tin lejer 3 ani fara sa ii schimb mare lucru...
                      Last edited by PrietenCuTine; 26 January 2013, 20:29.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Pentru cei fara banii astia, exista Logan 2 nou la 11 mii de euro, cu garantie si toate alea...
                        foarte tare si eu as alege la orice ora audiuul. 7 clase peste...

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Masini pentru bugete mici.

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          http://www.autovit.ro/opel-vectra-C27675005.html
                          De Opel nu ziceti nimic ? Eu aleg opelul din cele trei.......

                          Comment


                          • Da, un audi vechi de 16 ani este o masina deosebita, si in special A4...
                            Luati-va cotete, insa nu pot fi cu 7 clase peste logan.

                            Sa va uitati sa vedeti si voi cum arata un audi de 16 ani si vb dupa.
                            Daca tot vreti clocitoare de oua, mai bine alegeti un Mercedes. Ala e mai robust, mult mai fiabil, mai stabil, mai aratos, mai elegant, mai puternic si de calitate mult mai buna.
                            Un E200 D, an 97 este la aceeasi bani cu japita aia de crescut vulpi in ea, teoretic ascunzandu-se sub numele de Haudi.

                            Comment


                            • Ati strans din buci sa va luati un rahat de Logan si acum va curg balele dupa masini mai vechi de anul 2000? Romanul evolueaza, e mai prost ca tac'su...

                              Comment


                              • am gasit un exemplar foarte frumos si de buna calitate http://www.autovit.ro/mercedes-benz-200-C27687926.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google