Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ofertele S-h De Pe Autovit

    Pe mine ma intereseaza scout 2 FL. Pe 3 sunt motoare mai puternice, dar si vreo 5000 in plus.
    Oricum ma asteptam sa fie tigaie. Raman la parerea ca tot ce e adus de samsari e tzeapa. Daca nu tot, peste 90%.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by jonnie007; 18 October 2016, 17:03.
    Keep walking...

    Comment


    • Originally posted by Kojak View Post
      Da, asa e! nea fane sta cu mine-n casa in tin in sertar sub birou, stie cand, cum si cat produc.
      pai, dac tot vorbesti de red line, heineken, anvelope premium si de o nemtoaica noua, ce sa creada omul ?

      Comment


      • Si redline schimbat la 5000 de km...

        Comment


        • Originally posted by jonnie007 View Post
          Scout-ul asta si cu cel alb pe care l-ai postat acum 2 saptamani erau parcate unul langa celalalt in targ acum 2 saptamani si mai era inca unul langa ele, dar nu mai retin culoarea. Cred ca au toate acelasi proprietar

          Comment


          • Acelasi "primul proprietar".

            Comment


            • Ori le-a luat la pachet, ori e specializat pe Scout.

              Comment


              • Cert e ca sunt bubuituri.
                Am mai auzit ca si prin DE s-a imputit treaba de ceva timp. Dai numai peste rusi si turci. Le manaresc si astia sau nu se risca?


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Keep walking...

                Comment


                • Astia nu le manaresc. Eventual le dau km inapoi si cam atat.
                  Un coleg de-al meu a fost la nemti sa-si ia masina. Turci, rusi si croati erau bastani pe acolo cu masinile de vanzare. Multe tepe gen: in poza arata bine, in realitate varza. A fost sa vada o masina pe niste stradute de ii era frica sa-l refuze pe ala

                  Comment


                  • Poate la privati sa iei ceva pe bune.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Keep walking...

                    Comment




                    • merita conserva ?
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Nu, nu-mi place culoarea, samurache

                        Arata bine rau meganele asta nou. Vad ca la 16 mii gasesc varianta "zen" (de mijloc) pe benzina 115cp.
                        Astia de la reno ofera discount-uri mai substantiale, sau sunt ca aia de la dacia, maxim presuri si antifurturi roti? Ma gandeam la un 14-15 mii.
                        Motoarele astea de 1.6Sce 115cp cu distributie pe lant, sunt ok?
                        Last edited by Kojak; 19 October 2016, 20:07.

                        Comment


                        • Mai stai 2-3 ani si-l cumperi sh la superpret, daca tot te arunci la Renault.
                          N-as cumpara un Renault nou decat daca ar fi singura marca din lume.
                          Eu m-am lamurit cu masinile Renault, daca e sa aiba probleme una, are de noua. Daca ai noroc, nu are probleme nici in 10 ani.

                          Comment


                          • La design exterior meganu 4 asta sedan bate la cwr skoda (rapid si octavia). E fatoasa rau.

                            Comment


                            • Intrebare care se pune e daca si partea tehnica se ridica la inaltimea aspectului.
                              Pentru toate noutatile legate de aspect, s-a taiat din alta parte. Si cum nici inainte nu era in top, dupa taieri sigur nu a ajuns acolo.
                              Last edited by mr.K; 19 October 2016, 20:28.

                              Comment


                              • Originally posted by Kojak View Post
                                ...
                                Astia de la reno ofera discount-uri mai substantiale, sau sunt ca aia de la dacia, maxim presuri si antifurturi roti?
                                Cand am luat eu dacia, o cucoana isi luase renault si nu i-au dat nici macar breloc pentru cheie [emoji2] . Depinde de unde o iei. La AMG sau dat presuri pentru dacia dar numai contra cost (140 de lei).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google