Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • s-o fi saturat de amenzi? sau doar de logan

    Comment


    • Originally posted by retro 590 View Post
      La alternative de genul Golf și in special Ford, nu vreau sa mă gândesc. Nu mi se par niște mașini atât de fiabile pe cât sunt de lăudate.
      Despre japoneze am auzit, in cea mai mare parte, lucruri bune și foarte bune.
      La ce va referiți când spuneți de costuri foarte mari la întreținere fata de un Logan?
      HAHAHAHAAAA !!!! iti risipesc asteptarile pentru ca e focus toata. mai putin caroseria/interiorul . totul e globalizare. asa cum de pe golf4 iei piese pentru a3 sau seat leon , la fel e si cu mazda3/focus/volvo s40.

      cat despre tuning , la cateva masini ajungi sa nu prea mai ai ce sa tunezi. e cazul sa le vinzi si sa mergi mai departe (adica sa tunezi altceva). probabil e pasiune/dependenta si desigur gandintu-ne logic nu se merita. totusi mai bine tuning decat droguri/fumat/alcool/femei , nu ?
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Costi-bc da...sunt deacord cu dogurile si femeiile...extrem de nocive. Dar cu alcoolul si tutunul ce ai?

        Comment


        • Originally posted by bolovan View Post
          Dar cu alcoolul si tutunul ce ai?
          Ca te ciuruiesti singur, totul doar ca sa fii "like a boss".
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Originally posted by retro 590 View Post
            https://www.autovit.ro/anunt/mazda-3...tml#f9c2aa62a2
            Ce parere aveti despre acest model de Mazda?
            Exemplarul respectiv este informativ. Ma intereseaza strict benzinar si in special 1.6. Fiabilitate, costuri de intretinere etc.
            Salut, am avut una din 2009. Interior frumos, rosu cu negru si din punct de vedere calitativ foarte ok, dotari suficiente, portbagajul destul de incapator, dar spatiu cam mic pentru pasagerii din spate. Ca si consum aveam cu ea cam 6.5-7 mediu. Per total e o masinuta ok, dar cum au zis si colegii, e mai nasol cu piesele. Daca nu te deranjeaza aspectul asta mai bine iei Mazda 6.
            Ca fiabilitate nu cred ca este cazul sa te ingrijorezi.
            sigpic
            !

            Comment


            • Ce-mi plac acesti "comercianti" care mai vand si separat bucati din masina..
              Iar caruta "A functionat in Italia ca masina a Politiei Autostrazi -motorul a mers constant, elementele de suspensie, direcţie, frâne nu au fost suprasolicitate exagerat de des"..da, da, mers doar forjat constant, timp de 5 ani..
              Cat despre dotari, sunt exceptionale : "nu are defecte sau vicii ascunse , tehnic impecabila are doar mici imperfectiuni de ordin estetic datorate numeroaselor instrumente de bord cu care a fost echipata si a utilizarii"..nici nu mai pune poze.

              Oare mai sunt care cred gogosi din acestea?


              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

              Comment


              • Stare impecabila = utilizata

                Comment


                • Utilizata impecabil.

                  Comment



                  • Kilometraju ala pare ca a afisat mult timp cifra 3.

                    Comment


                    • Dan_Ionut cristalele lichide nu sunt afecteate de regula. Dar...la cum arata masina...cred ca si cifra 4 a aratat multa vreme
                      Mai baga cineva botul la o masina adusa din afara cu mai putin de 15-20k km/an?
                      Vad o groaza de masini vechi de 10-12 ani cu 150k km parcursi. Si diesel

                      Comment


                      • da , multa lume pune botul. asta-si doresc , deci nu mai conteaza daca e adevarat , visul li s-a indeplinit.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Un pret corect pentru Golful ala este de vreo 700 de euro maxim!!
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Nici chiar asa. Cu 700 de euro cumperi in Romania cel mult o epava de Logan.
                            De fapt ala e pretul pentru un Golf cu km aia reali, in Germania.




                            Pt laguna 3 stare impecabila made in italia
                            A dreaqului Laguna, e si made in Italy.

                            Comment


                            • Am vazut astazi o Laguna Albastru "Carabinieri" inmatriculata in Sibiu.
                              Posibil sa fie din aceeasi sursa.
                              Logan GPL 1.4

                              Comment


                              • albastrul ala sigur e numai pentru militie am vazut si audi si reno

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google