ECONOMIZOR ??? Realitate Sau Fantezie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ECONOMIZOR ??? Realitate Sau Fantezie?

    A montat cineva vreun dispozitiv care sa aiba pretentia ca ajuta la economia de combustibil? Netul e plin de propuneri, care este parerea voastra privind aceasta investitie????

  • #2
    Exista o "piesa", ce se afla intre volan si scaunul soferului, care poate ajuta mult la economia de carburant; investiti inteligenta in acel "dispozitiv" si aveti succes garantat.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #3
      e placebo stai linisiti....vrei cu adevarat sa iti consume putin??? mergi incet sa vezi consum adevarat
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        Mai plauzibile sunt modificari gen pinion a 5-a de diesel sau GPL (referitor la motorizarile pe benzina la diesel cum a spus mai sus colegul IancuMIC,tine de sofer),restul din ce vad sunt produse invelite intr-un ambalaj atragator pe praful asta sii chiar daca sunt bune,deja romanul este foarte reticent la tehnologie noua
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • #5
          Crezi ca astia care fabrica masini nu vor sa aibe consumuri cat mai mici?!!!

          Comment


          • #6
            Uite si aici o discutie care a murit din fasa...

            Comment


            • #7
              cum am spus si eu mergi mai incet
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • #8
                economizoru asta e ca aparatul ala abtronic se numea parca, te uiti la televizor bagi in tine shaorma si abdomenu til face patratele))))))))))))))))) ( vai cati au pus botu la aparatu ala)
                poftiti in logan sa va odihniti !!! taxiul lui ciak norris !!!

                Comment


                • #9
                  da eu am montat si as vrea sa-ti spun sa nu pleci capul si sa asculti la ce se spune cind am cerut bani inapoi pentru acei magneti nu mai aveam cu cine sa vb da-i ignor la asa ceva

                  Comment


                  • #10

                    Comment


                    • #11
                      Pe scurt, sarlatanie. Cunosc pe cineva care s-a incapatanat sa-si puna in ciuda argumentelor care se gasesc si intr-un manual de chimie de gimnaziu.

                      Daca (pp. prin absurd) ar fi fost adevarata, toti producatorii ar fi adoptat metoda.

                      Comment


                      • #12
                        sa se mute la sectiune Bancuri

                        Comment


                        • #13
                          fanteziile s-au mutat la Cafenea
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #14
                            Dispozitive care produc benzina nu se gasesc??? Daca nu se gasesc eu ma apuc sa fabric unul.... sa vezi ce de bani o sa fac...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Economizorul asta fantezie funtioneaza doar daca ai montat in prelabil un Filcor.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google