Coltul Suparatilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coltul Suparatilor

    Am deschis acest topic pentru a ne spune fiecare ce suparare avem
    Incep eu care-s suparat ca ieri mi-am pus aparat la dinti sus sper sa-l dau jos pana iau carnetul plus ca nu pot a mananc ca inainte si ma dor caninii da cica e normal si o sa ma o obisnuiesc
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

  • #2
    Sa vezi aici probleme mari care mai de care.Eu am avut o mica interventie pe gingie..taiat gingia,bagat o freza in masea,chiuretat locul,cusut gingia..acum am atze prin gura Umflat un pic obrazul,sper sa dea inapoi..In rest sunt sanatos tun
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • #3
      si inca mai traiesti? eu sincer sunt ingrozit de dentisti si de medici in general
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • #4
        Mama ce vad pe aici!!!!Si eu care trebuie sa-mi scot o masea....
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          mizeria aia ce se stransese sub gingie nu facea bine sanatatii!Inca respir !
          Rezist,rezist,sunt donator de sange vechi,injectii am tot facut la viata mea..Daca e nevoie suport.La stomato,freza e viata mea..
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • #6
            Daca te anesteziaza local nu-i bai!E mai naspa cand iti baga acul cu anestezic pe sub gingie..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • #7
              tu tii neaparat sa ne sperii nu ?
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by D-FENS View Post
                Mama ce vad pe aici!!!!Si eu care trebuie sa-mi scot o masea....
                sa ti-o scoata nu e problema, nu doare deloc : iti da cu un spray in gura pana iti amorteste gura( in vreo 2 min) apoi iti face o injectie in gingie si dupaia o scoate imediat dar.........ca intotdeauna o sa fie un dar sa vezi dureri dupa ce trece anestezia ) eu am scos 2 masele in 3 zile :|

                Comment


                • #9
                  Originally posted by StapanDegoLan View Post
                  tu tii neaparat sa ne sperii nu ?
                  NU nu..astea-s banalitati..Pe vremuri am apucat o operatie de deviatie de sept..acolo a fost horor.Am prins era in care se folosea dalta si ciocanul,binenteles medicinale,acum e cu laser frate..Dupa operatie a fost cel mai nasol..nasul era cat CHINA din cauza meshelor bagate.Gata ca ma baneaza careva )
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • #10
                    Nu e cam in scurt?2 in 3 zile?Eu trebuie sa fac radiografie si dupa ma duc la frizer,pardon,dentist...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #11
                      supart sunt doamne iarasi
                      am jucat ieri 3 ore fotbal ca nebunu' si am facut o intindere de abia pot sa merg si azi trebuia sa merg cu fetele in parc
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Apuca-te de sah...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #13
                          Eu doresc sa fiu offtopic: NU sunt suparat!
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #14
                            Eu sunt suparat ca-s la munca si afara-s 26 de grade, lumea e pe la terase....

                            Comment


                            • #15
                              Eu mi-s suparat ca nu am 100.000 de euro sa-mi fac casa.
                              My ride

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google