Cu Si Despre Biciclete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N-am rezistat si am facut o tura scurta. Prima pe zapada si gheata.
    Attached Files
    Last edited by bogdan_1984; 21 January 2016, 19:09.
    sigpic

    Comment


    • Si eu am iesit dim. cu bicla in parcul Monument super tare in fiecare iarna fac ture .
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Senzatie unica si totodata placuta sa mergi cu bicicleta pe zapada!
        Zilele trecute am achizitionat aceasta piesa de rezistenta uploadfromtaptalk1453403888419.jpg

        Sent from SM-G920F using Tapatalk

        Comment


        • Bogdane ce pedale-s alea?
          Sunt in cautare de pedale ca dihania a venit fara.
          Jelly...intentionezi sa faci victime?!
          De unde si cat?


          Sent from mobile
          Keep walking...

          Comment


          • Am luat asa ceva numai pentru trafic. Am intalnit multi nebuni care nu stiu sa despaseasca un biciclist si trec razant pe langa mine, schimba directia de mers la dreapta si imi taie calea sau ies dupa strazi secundare si nu le pasa ca vine un biciclist si imi ies in fata. Acest claxon este pentru nesimtitii din trafic, daca pot spune asa.
            Produsul l-am achizitionat de pe olx la pretul de 80 lei. Am avut noroc ca l-am gasit la un asemenea pret si pe deasupra este si nou.

            Sent from SM-G920F using Tapatalk

            Comment


            • prometheus am vrut sa intru pe poteca din padure, cea de la capatul parcului, dar este ingusta si n-am vrut sa indoi/rup ceva.

              jelly full suspension pe glodurile de gheata/zapada ofera o senzatie nemarginita. mai nasol este pe strazile principale, pe fagasurile create de masini unde gheata este acoperita de zapada iar roata fata la bicicleta se duce pe unde vrea ea. referitor la claxon: cateodata nici nu mai este timp sa apesi frana, daramite sa folosesti goarna

              jonnie007 pedalele sunt wellgo b102. au peste 3000 km. sunt ieftine, grele (420gr cantarite de mine) fara pini demontabili si acum sunt tociti. eu sunt in cautare de alte pedale usoare pe la 330 gr cu pini demontabili, ex nukeproof electron.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                prometheus am vrut sa intru pe poteca din padure, cea de la capatul parcului, dar este ingusta si n-am vrut sa indoi/rup ceva.
                Trebuia sa-ti cumperi ceva mai ieftin si nu mai aveai nici o teama de genul astaGlumeam!!
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • la primavara te bagi la o tura pana in muntii macinului?

                  pana atunci vor mai fi si alte iesiri prin imprejurimile brailei. una dintre ele ar fi pe dig de la gropeni pana la chiscani, dar vreau sa iti zic ca sunt vreo 3-4 ferme in drum si de aici poti trage singur cloncluzii
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma bag cum sa nu !
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • O scurta plimbare prin ior
                      Bicicleta e a fratelui dar o mai pedalez si eu ocazional, ktm ultrapeak 29er
                      E foarte rigida, furca praf
                      Nu pot incarca poza...
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Si eu voiam sa iau un Ktm Ultrapeak, dar m-am documentat si am aflat ca furca e cel mai slab punct al bicicletei. Un prieten mi-a si confirmat: furca + pedalele sunt slabe.

                        Comment


                        • Cu Si Despre Biciclete

                          Samurache cum nu poti incarca poza?! Gaseste o solutie!

                          Despre ce furca e vorba?


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • cred ca e vorba de furca asta Suntour SF 13 XCM HLO–100 mm. daca e asa nici nu te poi astepta la ceva de la ea, decat sa ingreuneze bicicleta cu 2,7kg...
                            unele bicle sunt pentru parc, altele sunt pentru munte.
                            incep sa se adune km pe bicla mea. am deja vreo 40 km pana acum
                            Last edited by bogdan_1984; 7 February 2016, 11:00.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu stiu ce naiba are, mi-am spart s4-ul si preaJmecherul meu J5 nu e in stare sa o incarce, o fi poza prea mare...
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • primul traseu off-road mai lung cu Spark-ul
                                (are probleme site-ul? nu pot incarca mai multe poze)
                                Attached Files
                                Last edited by bogdan_1984; 24 February 2016, 11:56.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google