Cu Si Despre Biciclete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc!

    Comment


    • Zilele trecute am schimbat anvelopele intre ele. Cauciucurile le mai tin pana la primavara viitoare dupa care vreau sa imi iau altele si vreau sa schimb si furca. Cam astea's planurile...
      Attached Files
      Last edited by 77sky; 24 August 2016, 21:50.

      Comment


      • nu stiu cum le-ai schimbat dar intotdeauna cauciucul mai putin tocit trebuie sa fie pe fata.
        sigpic

        Comment


        • Pai asta am si facut, cel de pe spate era putin tocit si l-am pus pe fata. Greseala mea ca nu am explicat ce am facut mai exact. Multumesc frumos!

          Sent from SM-G920F using Tapatalk

          Comment


          • cauciucul cel mai bun trebuie sa fie pe fata. pe spate ai greutatea cea mai mare iar daca derapeaza il poti controla. pe fata ai cea mai mica greutate iar daca derapeaza fata...
            sigpic

            Comment


            • Stiu la ce rereri, dar cauciucul inca mai are carne destula pe el, nu e tocit asa rau incat sa nu mai ofere aderenta. In primavara oricum le schimb pe amandoua, deoarece au si ceva crapaturi.

              Sent from SM-G920F using Tapatalk

              In viitorul apropiat doresc sa schimb furca, ce imi recomandati, aer sau ulei? Multumesc!

              Sent from SM-G920F using Tapatalk
              Last edited by jelly; 29 August 2016, 16:28. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • IMG_8495.jpg
                "Baiching"


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • eu am fost cu gagica si ambele bicle la cabana susai.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Azi am schimbat furca. Ca prima impresie nici nu se compara cu ce am avut inainte.
                    Attached Files
                    Last edited by 77sky; 6 October 2016, 22:02.

                    Comment


                    • ce model e?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by jelly View Post
                        Azi am schimbat furca. Ca prima impresie nici nu se compara cu ce am avut inainte.

                        Cunosc sentimentul.
                        Anu' trecut am avut un XCT pe Cannondale. Pe Canyon am Reba. E din alt film.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Keep walking...

                        Comment


                        • eu n-am lasat-o cu XC30 nici macar un minut. am schimbat-o din magazin cu una REBA
                          dar tot nu se compara cu FOX
                          sigpic

                          Comment


                          • De care Fox?!
                            Evolution, Performance sau Factory?


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Am de vanzare un suport pentru doua biciclete. Suportul de montează pe carligul de remorcare. E dotat cu suport de număr si stopuri.
                              sigpic

                              Comment


                              • MihaiiahiM, te rog anunt la Bursa, conform regulilor Casei: descriere, poze detaliate, pret
                                Asa ti se asigura publicitatea extinsa, nu doar pe un topic unde intra cativa...

                                Viitoarele posturi de genul le sterg. Merci pt intelegere!
                                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google