A Murit George Banaru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, sincere condoileante familiei .Nu-mi vine sa cred, prea multi s-au dus in ultima vreme .Uitati si un filmulet,SOCANT
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #17
      nu stiu ce sa mai zic dar cred ca si astia cu camioanele nu-i intereseaza mai
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #18
        Si ce sa faca ala cu camionu' unuia care merge cu 160 in localitate? Sa se ridice in sus sa-l lase sa treaca...

        Voiati vazut vreodata cum merg astia cu 160-180 in localitate ziua in amiaza mare? Trebuie sa fii inconstient sa faci asta. Sau sa vrei cu tot dinadinsul sa te sinucizi.

        Comment


        • #19
          nu vb la modul general
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #20
            si-a facut-o cu mana lui,nu se merge in oras cu 180km/h.nu zic acum hai cu totii cu 50km/h dar nici asa,180km/h.daca era un copil sau o familie care se plimbau nevinovati pe acolo?nu e bine ce se-ntampla.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #21
              asta e nu a vrut nimeni sa se intample dar uite ca s-a intamplat
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #22
                Micutzu a murit din cauza leziunilor interne...la 180 km/h a ramas fara frane....si in acea curba de pe plevnei..a pierdut controlul,,,si s-a infipt in acel stalp....tragic...dar adevarat...
                cateva poze....cu ceea ce a mai ramas din masina lui....
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  pentru cei ce nu stiu cine a fost Micutzu...George Mihai Banaru presedintele Midnight Racing Club R.I.P.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    melodia dedica Micutzu..
                    R.I.P
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google