Cea mai frumoasa femeie de pe forum!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cea mai frumoasa femeie de pe forum!

    E membra a forumului nostru. Si este frumoasa. Cea mai frumoasa. Accept sa fiu contrazis doar cu probe foto



    Chiar daca suntem majoritatea barbati pe aici, poate reusim sa ne abtinem de la comentarii vulgare, injurioase, etc. Stiti vorba: "Nu-ti place, nu mananci!"

    Le invit pe colegele noastre de forum sa iasa la iveala pe acest thread. Sa nu zica cineva ca Logan Club e doar pentru barbati.

  • #2
    si noi baieteii nu avem voie sa postam?

    sigpic

    Comment


    • #3
      discriminare ))
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • #4
        Ba sa postati frumos. Dar numai femei de pe forum si parerea voastra despre ele.

        Comment


        • #5
          Chiar ca e dragutza colega de pe forum .... dar ea are cont??posteaza?? ca daca doar citeste ce postam noi bajetii nu se pune nene...oricum e foarte bine ca ia amploare forumul.
          sigpic
          Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

          Comment


          • #6
            Bine atunci asteptam colegele sa-si faca aparitia... Si promit sa ma port frumos

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by tezeu
              Chiar ca e dragutza colega de pe forum .... dar ea are cont??posteaza?? ca daca doar citeste ce postam noi bajetii nu se pune nene...oricum e foarte bine ca ia amploare forumul.
              Are cont dar inca nu a postat. Probabil e mai timida O asteptam!

              Comment


              • #8
                Originally posted by zenit
                Are cont dar inca nu a postat. Probabil e mai timida O asteptam!
                tu chiar vorbesti serios? adica poza aia pare a reclama la bmw e prea perfecta poza... nu pare asta a poza a unui user de pe forum...
                dar oricum daca e asa sa vina ca nu muscam

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Si eu stiam numai de o membra. Si pe care a suparat-o cineva nu mai stiu cine (mi-amintesc numai ca a zis ca-l enerveaza soferitele pe vinovat). A si posturile ni le mai citeste si sotia lui Crististreulea "in interes de servici".
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #10
                    E colega noastra, pe bune!

                    I(s)i zice Tigra. Uitati linkul de la public cprofile : http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=2143

                    Daca va uitati cu atentie (in profil), o sa pricepeti de ce pare reclama la BMW.
                    Sa ne traiasca noua colega, si o asteptam! Poate facem si un fun-club )

                    Comment


                    • #11
                      Am priceput.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #12
                        Doar o singur poza?

                        Comment


                        • #13
                          Bine ai venit in clubul nostru Tigra! Asteptam posturile tale! Cat mai multe!

                          Comment


                          • #14
                            domnisoara nu cumva prezinta o emisiune pe Antena 1 sambata la 10 dimineata...Roata de Rezerva? parca ea e?

                            Comment


                            • #15
                              Ai ochi buni.

                              Poate face si o emisiune despre Logan Club.
                              Last edited by crististreulea; 11 October 2007, 23:57.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google