Cea mai frumoasa femeie de pe forum!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ce fata frumoasa avem si noi pe forum...nu ma asteptam,si sper sa fie cat mai activa pe aici(sa posteze in limita timpului)...
    Last edited by SUPERCAR; 12 October 2007, 10:59.

    Comment


    • #32
      Foarte frumoasa, senzationala ;)
      Last edited by crististreulea; 12 October 2007, 12:29.

      Comment


      • #33
        bun,lasand la o parte faptul ca este femeie,si e simpatica,probabil complimente a primit destule si pana acum,insa cred ca mai bine ati profita de faptul ca aveti ocazia sa va raspunda la intrebari!
        Bafta in afaceri ... si bafta cu facultatea !
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Tigra
          Pentru ca oficial sunt singura fata de pe forum va rog sa va purtati frumos. Daca neoficial mai sunt femei pe forum ne-ar face mare placere sa le cunoastem.
          Mai sunt 3 fete pe forum, dar nu prea posteaza.
          Bafta cu afacerea! Sper sa-ti mearga bine cu vanzarea huselor.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            Asa sa fie amin!Succes in continuare

            Comment


            • #36
              Cu tupeu inainte - fotografia la avatar

              Multumesc baieti deja am rosit la numarul mare de complimente primit. Legat de huse: la cat de mult muncim la afacerea asta deja ne-au iesit ochii speram ca in curand sa ne iasa si afacerea asa cum ne dorim.

              Daca eu am avut curajul sa pun fotografia mea la avatar as vrea sa vad daca aveti si voi acest curaj macar pentru o zi. Ar fi cazul sa ne cunoastem si dupa fizionomie.

              In general cand vorbim cu cineva ne place sa vedem si cum arata asa ca va provoc. Toate fotografiile la avatar.


              Apropo caut fete frumoase si care sunt super pasionate de masini. Eu in general am invitata o vedeta la emisiune dar mi-ar place sa mai inviti si femei pasionate care inteleg ce inseamna cuplu maxim, capacitate cilindrica, CP si alte lucruri familiare de barbati.

              Stiti femei care se potrivesc descrierii?

              Comment


              • #37
                nu mai bine facem schimb de iduri de messenger...si ne trimitem acolo poze ? )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #38
                  ce avataru meu nu ti place?

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    lipseste tupeul??????

                    Eu nu stau pe messenger deoarece nu am timp asa ca poti face fata provocarii..............fotografia la avatar

                    Comment


                    • #40
                      Interesanta provocare Tigra, dar sa se bage domnii... Femei pasionate se gasesc mai putin pe net...dar se gasesc
                      :inlove:

                      Comment


                      • #41

                        uite aici poti sa ne vezi si fetele....da nu cred ca asta e important...eu sunt fan roata de rezerva...dar partea feminina din emisiune ma dezamageste...nu din perspectiva ta ci a invitatelor....

                        Comment


                        • #42
                          Nah Cristi hai ca u trebuie sa incepi!!
                          Renault Scenic II
                          Dacia Logan 1.4 MPI

                          Comment


                          • #43
                            pret promotional

                            Apropo am vazut ca ati vizitat situl meu cu husele daca cineva se hotaraste sa cumpere sa spuna ca vine de pe forumul LOGAN ca sa beneficieze de pretul promotional deoarece se va termina in curand promotia.

                            Asta pot face eu pentru voi.

                            Comment


                            • #44
                              cine mia sters postul???

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                si pe mine

                                Silviu din cate am inteles stii cat de mult timp pierd sa caut o femeie frumoasa, care vorbeste bine despre masini, care nu se intimideaza in fata camerei si care are macar brandul pe care il prezentam.

                                Cate femei frumosa pasionate ma masini cunosti tu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google