A Mai Căzut O Stea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • STalin a inventat steaua! Johnie, m-ai lamurit.
    Ce a facut ala pentru Romania in viata lui? O lege, un monument, o carte importanta, ceva?
    Last edited by einstein1984; 16 September 2015, 08:05.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • A facut poezii dedicate lui Ceasca.
      A atacat oameni care au suferit pentru ideile lor in timp ce el benchetuia cu nomenclaturistii. Unul dintre cei atacati e Corneliu Coposu.
      S-a gandit la semenii lui patrupezi, n-ar fi dat banii aia pentru un camin de copii.

      Ca si Paunescu, ar fi trebuit sa dispara dupa '89 in groapa de gunoi de unde au aparut.
      Tara asta adormita le-a permis sa apara iarasi, ca o buruiana daunatoare.
      Eu zic sa mai studieze fiecare ce anume apreciaza la el.
      Cred ca nu sunt valori de apreciat demagogia goala, falsul nationalism, cainii inaintea oamenilor...
      Un paranoic.

      Comment


      • Johnie o sa depuna o coroana de flori si la Zavoranca, o stea comparabila cu tribunul in realizari.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Beuse pre mult csikisori si o ovut iun scapare.
          (Iesea mai bine in viu grai, cu accent maghiar)

          Comment


          • Lasati ma omul sa se odihneasca in pace , sunteti chiar culmea.
            Last edited by prometheus; 16 September 2015, 09:38.
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • Steaua voastra:

              Corneliu Vadim Tudor a murit, luni, la vârsta de 65 de ani. În urma sa rămân mii de pagini de invective sau ironii acide aruncate la adresa unor nume grele din viaţa publică a ultimilor 25 de ani. Vă prezentăm 40 de exemple adunate din colecţia ziaru...

              Comment


              • Cat a fost in viata nu l-ati criticat...v-ati gasit acum cand este trecut in nefiinta . Frica de Dumnezeu aveti ?

                Gantiti-va la ficele lui cum s-ar simti sa citesca pe acest forum criticile aduse tatalui lor trecut in lumea celor drepti!!!

                Eu am un parinte decedat si nu cred ca mi-ar pica bine sa aud pe cineva ca-mi critica pe cel drag trecut in nefiinta.
                Last edited by prometheus; 16 September 2015, 09:52.
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Daca popii care FURA nu au frica de D-zeu, atunci situatia e clara de mult.
                  Vadim a fost criticat mereu, dar daca confunzi nationalismul cu gandirea de turma, atunci da, merita o statuie chiar.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • A Mai Căzut O Stea

                    Ce ecou e de la tarabe! Vorbiti pe rand si mai serviti si lumea!

                    Prometheus...nu le cere ce nu au!

                    Popii?! Astia da hoti! hoti cinstiti!


                    Sent from mobile
                    Last edited by jonnie007; 16 September 2015, 09:58.
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Hai sa iti dau niste alune baiatu?

                      Comment


                      • Originally posted by prometheus View Post
                        Cat a fost in viata nu l-ati criticat...v-ati gasit acum cand este trecut in nefiinta . Frica de Dumnezeu aveti ?

                        Gantiti-va la ficele lui cum s-ar simti sa citesca pe acest forum criticile aduse tatalui lor trecut in lumea celor drepti!!!

                        Eu am un parinte decedat si nu cred ca mi-ar pica bine sa aud pe cineva ca-mi critica pe cel drag trecut in nefiinta.
                        Esti judecat si dupa moarte pentru ce ai facut cat ai trait, acuma e urat sa-l vorbim de rau si pe Hitler? Sa-i aducem osanale mai bine?
                        Am atras atentia ca nu trebuie "laudat" ca fiind vreo stea cum considera unii pe aici.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Lucian Balan, s-a sinucis.
                          Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
                          Last edited by IancuMIC; 12 November 2015, 22:35.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • A castigat CCE, a fost o stea.
                            Pacat de cum a parasit lumea asta.
                            Sa-i fie tara usoara!

                            Comment


                            • R.I.P

                              🚜....tapatalk !
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • Dumnezeu sa-l ierte! O stea din echipa Stelei adevarate.

                                Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google