Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de la o varsta nu mai ai somn
    Mie mi s-a intamplat de pe la 18 ani. Astept pensia sa recuperez somnul pierdut in toti anii astia.

    Comment


    • Hahaha...lol. Ni se pun sinapsele in cap, mr.k.
      APropo, vezi ca te-o facut soferul profesionist necitit! Cica esti prost
      Ca a vazut el pe traseele de troleu cum arata unul citit.

      Comment


      • ...ce-ti mai place si tie raca!

        Comment


        • Io cred ca ma las de moderare cu voi. Imi sunteti relativ dragi si ma corupeti sa nu va ard cum mi-as dori!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Nea' Kojak, haide bre la o bere, ca ie vineri si pupezele-s insetate ) Azi o dam pe Aiud, ca-i aproape si casuca )

            Niki - daca tot se dau moderatorii "impartiali", sa fie cu toata lumea ) ca eu mi-am luat warn pt o expresie care la altii a trecut ca buna ziua ) Da' aici dau totul pe seama razbunarii celor cu putere..fiecare cum poate.

            Comment


            • Io iti dau direct rosu, daca iti tot aduci aminte de warn-ul ala ca de necazuri la bautura!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Originally posted by 30_VLD View Post
                Azi o dam pe Aiud, ca-i aproape si casuca )
                ce zici, daca plec acu', ajung?

                Originally posted by 30_VLD View Post
                Niki - daca tot se dau moderatorii "impartiali", sa fie cu toata lumea ) ca eu mi-am luat warn pt o expresie care la altii a trecut ca buna ziua ) Da' aici dau totul pe seama razbunarii celor cu putere..fiecare cum poate.
                asa crezi tu ca altii n-au incasat cand a fost cazu'?
                chiar si io, daca-ti vine sa crezi
                diferenta e ca nu ma vaicaresc ptr. ca sunt constient ca n-am furat-o degeaba...ar fi si culmea

                Zoe, fii barbata!

                daca baEtii astia moderatori ar aplica la sanje litera regulamentului, juma' de forum ar zbura.
                Last edited by Kojak; 23 January 2015, 19:36. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Nikolas, asta e altu', da' l-a dat nea moderatoru' sa imi aminteasca cine-i seful )Sau n-a vazut ca un alt interlocutor a folosit tot expresia aia...sau m-a dat exemplu. ) Asa, ca si chestie, ati pus regulamentul ala al forumului mai mult ca o formalitate. ) Zic doar..

                  Nea' Kojak, hai cu rapidu..sau cum le zice acu' trenurilor astea? ) Daca o comitem zdravan ne dau aia si cazare )

                  Comment


                  • bre, las-o jos cu moderatorii, chiar sunt baEti ok, nu mai starni inutil.

                    rapiduletu, nu rapidu.

                    vin cu cursa bre, aia de facea 1 ora de la razboieni pana-n oras, pe drumu' ala rupt cum nu vazusem in viata mea, cratere de juma de metru ca pe luna. multi ani a fost asa, acum stiu ca e cat-de-cat ok.

                    Comment


                    • Acu' au asfalt prima clasa. Mai ceva ca Orastie-Deva ) Bine, bre. Am incredere in matale, ca in ei ) Apropo, n-are nimeni un 2din cu navi de vanzare? ) Sa stiu, imi fac plinul la lighean sau adun banii la surdeu? Acu' nu le mai zice rapid si alte alea...express, sau nu stiu cum. Tre sa fac o tura cu trenu', zici ca mi-e dor.

                      Comment


                      • am bagat drumuri cu trenu', cat n-ai tu km cu loganu'
                        asta pana prin 2000, de atunci nu mai stiu ce-nseamna chefereu.
                        oricum, n-am pierdut nimic la cat de varza se prezinta la ora actuala.

                        la unirea mai e halta sau au desfiintat-o si p-aia?
                        Last edited by Kojak; 23 January 2015, 19:51.

                        Comment


                        • Originally posted by 30_VLD View Post
                          Nikolas, asta e altu', da' l-a dat nea moderatoru' sa imi aminteasca cine-i seful )
                          Ti-am dat carton ca sa-ti amintesc ca nu esti pă câmp, nu ca sa-ti arat cine e seful.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • o luase pe aratura ? :P

                            ai geijE de bucsIlI tale mai baiete

                            acu serios , ati vazut ce puzderie de cratere au aparut acum pe toate soselele ? nici macar n am avut iarna serioasa , cu dezapeziri adevarate...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment






                            • atat timp cat prostia omeneasca exista la cote mari, se vor gasi tot timpu' oferte de genu'.

                              *fara punct (.) intre 4 si tuning
                              Last edited by Kojak; 23 January 2015, 20:18.

                              Comment


                              • nu ia linku. e 4ciuning ?

                                cum editezi fara sa ti apara acolo jos ? tu ai pile la moderatori ...
                                Last edited by Costi-bc; 23 January 2015, 20:17. Reason: Automerged Doublepost
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google