Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dap, scoate punctul intre 4 si tuning din link

    Originally posted by Costi-bc View Post

    cum editezi fara sa ti apara acolo jos ? tu ai pile la moderatori ...
    nu inteleg intrebarea, sa editez unde acolo jos, fara sa-mi apara, ce?
    Last edited by Kojak; 23 January 2015, 20:24. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • pai daca vrei mocaciune , tzeapa iei

      ieftin , bun si mult nu prea se gaseste

      "Last edited by Kojak; Azi at 19:18. "

      asta nu vazusem yo. poate i de la vin ...
      Last edited by Costi-bc; 23 January 2015, 20:26. Reason: Automerged Doublepost
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment




      • pai sigur ii de la vin...daca nu si de la bere
        ai grija ca pot intra sa-ti modific postu', sa nu ma necajesti

        Comment


        • Seara lume! Ce faceti ma,azi ati stat numai pe forum,mai lasati Pc-ul sa raceasca nea Kojak hai pe la mine,mergem la agatat si la o bauta pe la 69 club ca e aproape ia zi vi )
          Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

          Comment


          • numa' daca vii cu copile de varsta ta

            Comment


            • Daca va dati la minori inchidem; nu inainte de a chema mascatii. A se citi moderatorii.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Eee pai si ce ai vrea sa ma dau la din alea mature ? vlade cu ce nick joci cs? Eu joc cu nick-ul *ext*Alex
                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                Comment


                • stie cineva cand e urmatorul meci al aimonei halep ?

                  Comment


                  • tevelizat sau la radio ? de antrenament are in fiecare zi ...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • la radio, comentat de Minoiu. te plictisesti ?

                      Comment


                      • nu , dar vroiam sa te sicanez un pic. nu o mai facusem de mult si mi era dor ...
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post
                          Ti-am dat carton ca sa-ti amintesc ca nu esti pă câmp, nu ca sa-ti arat cine e seful.
                          Exista emoticon cu aplauze? Daca da, X 100. Bre, da in urma pe aici, vezi ca mai sunt altii pe aratura, tot cu aceleasi replici Sau eu eram singurul pe tarlaua matale?

                          Gata, s-a facut plinul la lighean , ca e prea mare investitia sa montezi 2din pe ph2. Ba, ce lume cruda..

                          kojak - am vazut o creola in seara asta, ca un bujor )

                          Alex - cu mine ziceai? Dam un joc? Ca reinstalez tot )
                          Last edited by 30_VLD; 24 January 2015, 00:42. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Care ma ajuta si pe mine? Imi ziceti un scor estimativ la niste Borbeturi pe 15? 4x100, et35, 7j. Doar jantele, fara gume. Necesita reconditionare, se observa la buze.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Probleme paza magazin... La Kaufland Sebastian am mereu 1 civil după mine prin magazin și la casa am mereu pandarul de la paza lângă mine.. Azi mi.au cerut și bonul după ce am plătit... Merg zilnic la cumpărături prin minim 3 supermarketuri doar aici pățesc asa ceva... Ce e de făcut?

                              Comment


                              • obisnuieste-te
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google