Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu mai merge acolo

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      obisnuieste-te
      Asa pățești și tu?

      Comment


      • Da' ti se intampla doar tie sau si altor clienti? Arati tu asa dubios? Era o gluma. Oricum, poti face o plangere daca e sa fie de mai multe ori. Desi nu cred ca ar tine cont de ea cei din conducere.

        Comment


        • Orice magazin, gen supermarket, are paza si in civil, acu, cat de buni sau nu sunt, asta afli singur, daca te-ai prins, inseamna ca sunt degeaba aia

          Este perfect normal sa fie paza in civil, nu vedeti cati beau si mananca moca in magazine, sa nu mai zic de furturi.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • tocmai ce am aflat de la un alt baiat ,de la o alta firma de paza ca NU au voie sa te urmareasca pas cu pas...de aia sunt camere sa te urmareasca pe camere cu toate ca nu au avut nici un motiv sa ma urmareasca ...asta s-a tinut o ora dupa mine prin magazin zici ca aveam SPP-ul cu mine!

            astept urmatoarea sesiune de cumparaturi intuiesc ca se lasa cu balamuc !

            Comment


            • Bucurate ! Ti-ai tras bodyguarzi )
              Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

              Comment


              • Originally posted by slim_daddy40 View Post
                Probleme paza magazin... La Kaufland Sebastian am mereu 1 civil după mine prin magazin și la casa am mereu pandarul de la paza lângă mine.. Azi mi.au cerut și bonul după ce am plătit... Merg zilnic la cumpărături prin minim 3 supermarketuri doar aici pățesc asa ceva... Ce e de făcut?
                ce culoare ai ? sper ca nu te superi. era doar o gluma...cam rasista.
                or fi fost camerele stricate.

                Comment


                • Ce indiscret esti; o fi musulman, ce nu are voie sa intre omu 'in market?
                  Last edited by IancuMIC; 25 January 2015, 21:29.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • am observat ca in kaufland colentina mai au unii garzi.
                    in dr. taberei sau militari, nu prea. dar in colentina, fiind vechea poarta de intrare de la mare (ca acum e pantelimonul, si fenomenul se repeta ) se intampla sa mai vina lume mai bronzata la cumparaturi. poate ca aia de la security vor sa-i dea cu crema hidratanta ca sa nu se cojeasca.

                    Comment


                    • Originally posted by slim_daddy40 View Post
                      Probleme paza magazin... La Kaufland Sebastian am mereu 1 civil după mine prin magazin și la casa am mereu pandarul de la paza lângă mine.. Azi mi.au cerut și bonul după ce am plătit... Merg zilnic la cumpărături prin minim 3 supermarketuri doar aici pățesc asa ceva... Ce e de făcut?
                      Eram la cumparaturi inainte de revelion in carrefour vulcan. La casa vecina, doi soti, puneau cumparaturile in plasa. Vine o doamna de la security si ii spune ca vrea sa verifice bonul si cumparaturile, inca nu le achitase. Domnul nervos, ii dabon brate cumparaturile casierei si ii spune ca numai cumpara nimic ca este tratat ca un infractor. Mai departe nu stiu ce s-a intamplat, ca am plecat din magazin.

                      Comment


                      • Anul trecut in primavara ma duc la Lidl Fizicienilor cu scuterul,geaca de motor pe mine cu platose pe interior in care abia ma misc ghiozdan in spate cam voluminos din cauza unor cutii cu trenulete, casca intr-o mana ,ce sa dau ghiozadul jos sau alceva ca ma miscam ca robotul intru sa caut ce avea pe la oferta (scule sau ceva) , nu gasesc si dau sa ies pe la o casa .
                        Hopa, ma intampina agentul de paza ca doreste sa vada continutul ghiozdanului,l-am refuzat si i-am spus ca nu pot sa ii arat pentru ca ce am inauntru este confidential dupa care l-am rugat sa caute pe inregistrari si daca vede ceva suspect sa ma caute cu politia.Le-am sugerat sa isi aduca cusete sa ne lasam bagajele la intrare cum au si alte marketuri.

                        Alta faza la Auchan Titan acum ani buni.
                        Cosul plin ma duc la casa, insir totul pe banda infara de trei sticle de apa plata la 5 litri care au ramas in cos ,una pe banda pentru scanat ca tuta de la casa sa o scaneze si sa faca *4 .
                        Cand ajunge la mine incepe cu pliscul mare ca de ce nu am pus totul pe banda , explic care este treaba si ca am mai cumparat facand asa iar doamna imi arata o placuta precum toate cumparaturile trebuie asezate pe banda.
                        Buuun ,pun toate sticlele pe banda , doamna incepe sa scaneze ,si scaneaza si scaneaza cam trei sfeturi din tot ,eu am lasat tot in cuva aia unde se aduna apoi ma uit la ea si ii spun:
                        "Din pacate mi-am uitat banii acasa asa ca nu pot sa mai cumpar nimic"
                        A facut aia o fatza lunga dupa care m-am intors si am plecat .
                        Last edited by vitriol; 26 January 2015, 08:52.
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • Deputatii nu stiu sa conduca Loganul.
                          BZI.ro - Cotidian local de investigații și anchete politice. Accesează site-ul nostru pentru a fi la curent cu informația zilei.


                          "Nu am avut viteza, eram aproape la limita legala, in jur de 65 - 70 de kilometri la ora. Am intrat intr-un usor derapaj cu masina, s-a dus inspre sensul opus din care veneau masini, am tras de volan ca sa o aduc pe sensul de mers, spre interior, doar ca din cauza derapajului am intrat cu roata in canalul de scurgere, s-a imprimat miscare de rotatie si s-a rasturnat masina.
                          70/h pe naiba, nu patesti nimic in curba aia la viteza amintita. Omul a intrat cu >100/h in curba, Loganul subvireaza la greu dupa cum stim cu totii, a vazut ca se duce pe contrasens, a tras dreapta de volan si asta a fost.
                          Last edited by mr.K; 26 January 2015, 10:59.

                          Comment


                          • Asta nu se lasa pana nu omoara pe cineva... Are deja antecedente...veti vedea ca in maxim 5 ani o sa omoare pe cineva cu masina.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • orban...daca si drojdieru' ala notoriu e sofer, cica loganu' e de vina (intamplator l-am auzit intr-o convorbire telefonica cu una de la un post tv) ca, citez, "va dati seama, e masina veche" etc
                              da' cand era cu audi sau ce kkt conducea de a dat peste aia pe trecere sau trotuar, in urma cu cativa ani (nu mai retin exact - mi-e lene sa caut), tot masina a fost de vina...
                              Last edited by Kojak; 26 January 2015, 11:13.

                              Comment


                              • Faza e urmatoarea: nu-l mai baga nimeni in seama de nu a primit aprobare sa-si ia bilet de avion?

                                Ca o constatare, dovada de calicie, au bani cu sacul dar merg la drum lung cu Logan-ul vechi de la camera deputatilor. O fi pentru imagine sau nu, dar sigur are o masina personala mult mai buna. Eu in locul lui, bagam carburant de la mine in limuzina pe care o detine d-nul deputat si rezolvam cu decontarea carburantului.
                                Ori ziceam ca e de la mine, pentru Unire , ca si-asa imi da tara asta de atatia si atatia ani banuti degeaba, ca politician.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google