Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu mai tin minte, a fost demult, dar sigur nu a fost cu bataie.

    Cel mai naspa era controloritele, ma.. muieri pe la menopauza, 3 bucati mereu, mamaaa cu alea nu o dadeai la pace, si aveau un tupeu, toate mari si grase. sau cel putin 2 din 3 )

    O faza faina cu bataie in autobuz deala cu mijlocu pivotant(lung).

    Se urca doi suti unu pe la 22-25 ani si un puradel de vreo 10-12 ani. Puradelul incearca sa ia portofelul de la un nene pe la 60 ani, dar, corpolent, cu brate groase,( gen sofer de camion, autobuz) om muncitor, nu director...

    No, si mosu simte cum tragea puradelul de portofelul intepenit, si il injura bine, la care, sare in aparare smenarul... si incep astia sa se certe, mai sa se bata, eu eram in clasa a noua, maxim a zecea, stateam pe scaun, langa mine unu de vreo 30 ani, bine facut, dar nu malac. Ne uitam cum incepe smecherul sa il impinga pe nene si cum vrea sa ii dea una... mosu se feri si incepu sa ii care la pumni in burta la smecher de ne era noua mila de el... dupa vreo minim 20-30 pumni smecheru face o eschiva si se pregateste sa ii dea una, la care urla asta de langa mine: NU NU , SA NU CARECUMVA IN P.... M.... SA INDRAZNESTI, si isi arata o legitimatie, posibil de politai, si asa smecherul a luat bataie pana a ajuns masina in statie...
    Last edited by mumus; 2 March 2015, 22:39. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      el sparge seminte, scuipand si in palma si pe langa, bagand cojile in buzunar si semintele strangandu-le bine in pumn, mere la ala si zice: de ce mananci ma seminte in autobuz, nu stii ca ie interzis... (astia sigur nu erau nascuti in Bv)
      adica vrei sa zici ca in bucuresti ?!
      noi numancam seminte decat pe plaja si la munte. in oras nu mai are haz.

      Comment


      • Discutii despre orice va trece prin cap

        e temelie berea! e ca berea de altaoara! hai cualiti tata!



        imi aduce aminte de berea Tulceana! bere serioasa! hainechenu de la noi e caca maca!
        ImageUploadedByTapatalk1425327332.232219.jpg (si o cocalareasca mica)
        Last edited by jonnie007; 2 March 2015, 23:15.
        Keep walking...

        Comment


        • de la rusi...

          Comment


          • Originally posted by jonnie007 View Post
            e temelie berea! e ca berea de altaoara! hai cualiti tata!



            imi aduce aminte de berea Tulceana! bere serioasa! hainechenu de la noi e caca maca!
            [ATTACH]497201[/ATTACH] (si o cocalareasca mica)
            Ma bucur ca te-am indrumat bine.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Dupa ciki gărls, avem si ciki beer.
              Am ajuns si io acasa si am clatit gatlejul cu 2 probably the best beer (just marketing ) in the word, ca ciki beer n-am.
              Ahahhaha, ce tari erau buldozerele alea rusesti.
              Last edited by mr.K; 2 March 2015, 23:45.

              Comment


              • Originally posted by Kojak View Post
                Cat o fi fost "nota de plata" pentru "jmecheria" aia?

                Am si eu una cu Nissan, tot de la rusi.

                Санкт-Петербург, КАД. Juke двигался по обочине в пробке и очень нагло пытался влезть в ряд. В конечном итоге следуя правилу "ДДД", я пустил его в ряд - и вот...
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • ciki beer
                  Mumusache esti BOIER!
                  Cojac m-am gandit si la tine cand am lins a 2-a Csíki
                  Last edited by jonnie007; 2 March 2015, 23:49.
                  Keep walking...

                  Comment


                  • baaa esti nebun, asa de mult iti place????

                    Originally posted by vitriol View Post
                    Cat o fi fost "nota de plata" pentru "jmecheria" aia?

                    Am si eu una cu Nissan, tot de la rusi.

                    https://www.youtube.com/watch?v=tZPlL7dec8k


                    Mare, sigur mare...mare prost era ala cu juke-ul ))
                    Last edited by mumus; 2 March 2015, 23:58. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Pentru orice prost, exista unul si mai mare.
                      Recordurile in domeniul asta nu tin mult.

                      Comment


                      • Numa aia din Jermania se compara! astea autohtone si infiate...sunt basini!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Eu sper numa sa nu strice formula dupa o vreme, ar fi pacat.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Dupa teste intense cu marfa din tarile de origine, cred ca Ciuc si Silva ne pot reprezenta totusi onorabil, sunt pe la mijlocul clasamentului european.

                            Comment


                            • Originally posted by vitriol View Post
                              Am si eu una cu Nissan, tot de la rusi.
                              https://www.youtube.com/watch?v=tZPlL7dec8k
                              lasa bah ca si ala din spatele basculantei a fost carnat, initial ala cu juke-ul n-a fortat nimic, a dat chiar si semnal, ptr. un rus "s-a cerut" chiar elegant

                              Originally posted by jonnie007 View Post
                              Cojac m-am gandit si la tine cand am lins a 2-a Csíki
                              calule, unde ti-e bah avataru'?
                              ai gasit bere d-aia la tine pe balta (TL), de unde ai luat-o?

                              Comment


                              • Acu mai trebe sa iti trimit un kolbasz facut aici in Sacele de un vecin, lasat la camara 2-3 saptamani, pe urma mancat cu ceapa rosie zdobita si sarata, insotit de o lipie de saorma, incalzita 20 secunde la microunde, si la final un Csikisor
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google