Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna ma, a fost buna si acu-s plin inca
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Pofta buna ! [ATTACH]497308[/ATTACH] Scuze ca-s cu josu-n sus.

      Care e pe telefon, sa intoarca telefonul, restu' monitoarili .
      ce zice asta?
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Mumus = Bau-Bau
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Originally posted by Kojak View Post
          daca ma bag sub masina, sugand burta , si ii dau drumu' odata aflat sub ea, se ridica masina cu rotile de pe sol ca de la cricurile alea cu perna de aer de la vulcanizari, instant!

          deci cine vrea un schimb de gume instant ca la F1? ca tot vine sezonu' cald.
          credeam ca asta sunt eu, dar vad ca esti si tu.
          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


          @sam
          daca iti arat poze de la 34 de ani o sa zici ca nu sunt eu.
          sa va vad eu la 49...

          Originally posted by mumus View Post
          Mumus = Bau-Bau
          si in rest ce scrie ?
          Last edited by B997NDL; 4 March 2015, 14:23. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Pai ca in copilarie de asta ne temeam cel mai tare...de bau-bau.

            tare si burtosul de la terasa, si e si un gram de adevar acolo.
            Last edited by mumus; 4 March 2015, 14:35. Reason: Automerged Doublepost
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Originally posted by 827sam View Post
              Kojak n-are burta chiar asa mare, cam de-un 7 luni asa
              'te-n narina samurache, dai din casa!
              Last edited by Kojak; 4 March 2015, 16:41.

              Comment


              • Ma ce semnatura ai avut
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • ai vrut sa fii original si ti-a dat cu virgula, mumiuzet?
                  singur n-ai fost in stare, fara "ajutor"....paraciosu-le mic care ejti!
                  Last edited by Kojak; 4 March 2015, 16:57.

                  Comment


                  • Pai tre sa fim bidirectionali, asa e in tenis
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • nu bre, asa-i la bambilici, intre copchii, aia se parasc la "parinti".

                      in tenis e one-on-one, da' vad ca n-am cu cine!

                      da' mai bine vezi cum faci cu berea aia sa mi-o trimiti...sau te fofilezi?

                      Comment


                      • Astept sa vii sa dam noroc. Nu livrez bere, e mai ok pe terasa, sau in fata calculatorului.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • asa sa fie atunci!

                          sau cand treci tu pe la bucale, nu-ti faci drum p-aci?

                          Comment


                          • Urasc capitala...

                            Daca nu e munte sau apa prin preajma, nu-i de mine.

                            La greci imi place si mie, da cu masina mi se pare prea lung drumul... Si cu copil de 3 ani...
                            Last edited by mumus; 4 March 2015, 17:19. Reason: Automerged Doublepost
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • avem copii de aproximativ aceasi varsta...si daca nu-mi fac eu probleme sa merg in GR cu loganu'...tu cu seatu, de ce-ti faci?
                              bine, exclus ionice, asta-i clar. dar thassosu' e la 5-600km de buc si pana in 750 de tine.
                              e mult?

                              Comment


                              • @mumus
                                avem Dambovita si lacul Morii. Plumbuita, IOR-ul...

                                mumus =bau bau... deci tu esti bau bau in haina de piele ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google