Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu, nu de ei, am un lapsus fantastic...

    E tot ceva moldovean ...
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Morosanu ala ma?


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Keep walking...

      Comment


      • Asta http://assets.sport.ro/assets/procin...ilor_size3.jpg
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • nu. ala nu e inalt.
          zice ori de Ionut Iftimoaie, ori de Smarandescu

          am zis bine.

          Comment


          • Discutii despre orice va trece prin cap

            Mai bate si asta cate ceva... Am inteles ca isi bate nevasta la cap!
            Ce poza a gasit masochistu' de mumus


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Keep walking...

            Comment


            • Iftimoaie ma! El e ms Ndl

              Smarandescu e ok
              Last edited by mumus; 5 March 2015, 14:39. Reason: Automerged Doublepost
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Iftimoaie a fost primul ce a scos capul in K1 dintre romani cu un succes rezonabil.



                Campion al Italiei la kickboxing
                Campion K-1 Bassano 2001
                Campion K-1 Bassano 2002
                Campion Italy GP 2002
                Acum, are si el o varsta.

                Ala cu meciuri aranjate se numeste Luciaaaaan Buuuteeeeee!

                Comment


                • Si ala... Da la Bute era prea pe fata

                  Daca tot vorbin de aranjamente, de 'mosu de ce nu zici?
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • never mind
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Mihai Leu-un campion serios.

                      Comment


                      • Originally posted by mumus View Post
                        . Urasc bucurestiu si multi din locuitorii sai, fix ptr ca ei se cred buricul pamantului...
                        Ciudat, asta cred si eu despre secuime si unii dintre locuitorii ei. Dar am petrecut un concediu placut pe acolo cu toate astea, aveam un CD cu "Treceti batalioane romane carpatii", "noi suntem romani" etc.
                        Si cu toate astea dar nu s-a dat nimeni jos din masina la mine pe acolo....
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Ptr ca majoritatea au bun simt, sunt oameni de treaba...

                          Asa pot sa zic si eu, cand am fost in vizita la sotia, cand lucra in germania, seara chefuiam cu baietii, pe muzica ungureasca, desi in afara de mine doar unu era ungur, restul...vreo 7-8 romani, si nu comenta nimeni... Era veselie. Poate motivul era ca Janos era cat dulapul...
                          Last edited by mumus; 5 March 2015, 15:24. Reason: Automerged Doublepost
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • In Ardeal si nordul Moldovei e alta tara tata! Oamenii sunt de o calitate mai rar intalnita in restul zonelor!


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Si asta o zice unul din sud, deci am putea sa o luam de buna.
                              Doar ca oamenii sunt jumatate buni, jumatate nu prea, indiferent de zona.

                              Comment


                              • Foarte corect.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google