Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • n-o fi fost de origine, se fac si astea-n china?
    Mai rau! In Romania se face!

    Comment


    • Discutii despre orice va trece prin cap

      Stella nu mai e ce'a fost! E apa chioara! la nivel de beer in Romanica...exista Csiki...si alte beri
      Nu ma bag la reguli de circulatie ca va sparg


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Keep walking...

      Comment


      • mai lasa-ma cu cichi. beri unguresti si masini chinezesti.

        Comment


        • Băăă ăla nu e mister ăla care cântă melodia aia cu păpușa ?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment



          • Comment



            • ...asa ca de 8 martie!

              penultima a fost cireasa

              Comment


              • Cea mai tare masina din toate timpurile!
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Intotdeauna m-am intrebat, dar n-am cercetat, cum schimbi roata cu pana de pe spate.
                  La min 13 15" poti vedea cum te vor lasa rromanes fara aripile spate, peste noapte.

                  Comment


                  • Si mai tare e ca nu are nevoie de cric...
                    Si mai tare e ca are faruri cu cornering, airride, sau ceva de genu. garda la sol ajustabila, si multe alte chestii care azi le au doar masinile de top...

                    Eu am beut un pahar de palinca daia serioasa, simteam ca ma ia racela, a trecut, nu ma mai ia...
                    Last edited by mumus; 7 March 2015, 22:00. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Salut ! Stie careva daca pune cineva folie pe faruri si proiectoare in Bucuresti?

                      Comment


                      • Si eu ma antrenez pentru patru'jde pahare.
                        Iar a aparut copchilu'.

                        Comment


                        • Scrie mare la pompa de omv100 ca faci economie de carburant... nu am facut nici cat am facut cu cea de 95 deobicei...

                          Se pare ca testul pe care il facusem demult cu loganul ese corect, cu benzina buna, masina in oras consuma chiar mai mult, si merge cam la fel, in exterior in schimb se simte ca fuge mai bine si consuma mau putin ( nu cat sa egaleze macar diferenta de bani data pe benzina)

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Si eu ma antrenez pentru patru'jde pahare.
                          Iar a aparut copchilu'.


                          Last edited by mumus; 7 March 2015, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • 95 rullz.
                            La motorina conteaza mai mult aditivarea, pe timp de iarna.

                            Comment


                            • PS: daca mai apareti aicisa sa conversam , imi mai pun un pahar.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Ailalti sunt la cumparat cadouri de 8 martie, pe ultima suta de metri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google