Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Man ,cred ca singur poti sa-ti dai raspuns.Te dai cu ea si vezi daca fuje de cur ,etc.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • credeam ca a mai avut cineva distantiere. chiar daca aveau fata-spate, pe spate su pun mai mari cu cca 1 cm.

      Comment


      • Man, era Seba care spunea ca dac deschizi curul la Logan o sa ajungi in boscheti.Sa vezi ca la masinile cu tarctiune fata in general e mai mic ecartamentul spate ,la cele cu tractiune spate e ..viceversa.Dac gresesc ..asta e,30 zile arest la domoiciliu.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • pai e logic si stiam. nu gresesti. la rotile tractoare ecartamentul e mai mare.
          dar nu cred ca doua distantiere egaleaza ecartamentul de pe fata.
          ai dreptate, o sa incerc si daca e nasol, ma duc si le dau jos.

          Comment


          • Eu conduc in general (zilnic)doar tigai cu tractiune spate.Nicidecum BMW.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • imi poate spune cineva cum se numesc astea ?
              am de tradus un documentar despre tuning.

              Comment


              • vad ca n-a luat imaginea. n-am dat eu "incarca"
                Attached Files

                Comment


                • Ti se datoreaza faptul ca citesc numai trasnai pe subtitrarea de la documentare?
                  Last edited by mr.K; 14 March 2015, 21:16.

                  Comment


                  • nu mie, trust me.
                    stii cum se cheama laea sau nu ?

                    Comment


                    • Eu de la tuning stiu pese numa' d'astea.

                      Parca-s niste capace lagare de la axa cu came.
                      Attached Files
                      Last edited by mr.K; 14 March 2015, 21:18.

                      Comment


                      • sunt capace de lagar de la arborele cotit. dar asa le zice ? capace de lagar ? eu le-am zis lagare superioare. sa schimb ?
                        pai, la tine, la moldova e plin de piese din astea. trimite si tu in bucale cateva.

                        Comment


                        • Cu sau fara asubtitratrare prefer tigaia.Femeia pentru mine e ca FAP-ul...n termeni tehnici.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            sunt capace de lagar de la arborele cotit. dar asa le zice ? capace de lagar ? eu le-am zis lagare superioare. sa schimb ?
                            pai, la tine, la moldova e plin de piese din astea. trimite si tu in bucale cateva.
                            Zi-le cum vrei, crezi ca aia de se uita la emisiuni de genu', stiu ceva? Aia de stiu, sunt in garaj, mesterind.

                            Cat despre piese de Moldova, ce sa mai trimit eu, vin singure dupa banet, numa' in televiziuni cate exportam. Daca era contributie la PIB, stateam bine di tăt.

                            Comment


                            • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.



                              The squirrel is thought to have taken the nuts from a bird table in a garden in Gloucestershire before stuffing them in the air filter of the homeowner's Honda Civic 1.6.
                              Last edited by mumus; 15 March 2015, 17:05.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • bine ca era o veverita ca daca era sobo ..posibil sa lipseasca piese sau mai rau sa ia foc tigaia.
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google