Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...hai cu zama da varza!

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Eu clar, nu joc, dar am 6 numere favorite, pe care le pune taicamiu, 2 saptamani la rand iau iesit cate 3 numere. Acu' logic ar fi sa iasa 6 Nu ma intrebati dupa a cui logica

      Sunt convins ca nu imi voi pierde prietenii, ptr ca nu spun nimanui nimic. Doar ma mut... plec

      Rugati-va pentru mine sa castig, daca castig voi dona Seatul aluia care scrie primul aici ca se roaga pentru mine sa castig.
      Daca promiti sa nu mai scrii nici pe forum .... aprind si eu 2 lumanari sa castigi.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Cei ţvaistain, deranjeaza persoana mea la persoana ta?
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • din pacate, am spart toate paharele si am luat si eu ce am gasit, o vaza de flori.

          Comment


          • Bea si tu direct din sticla.

            Comment


            • Deloc nea mamulus (daca tot ne batem joc de nicknameuri), nu vezi ca-ti doresc sa castigi la loto? Dar daca scrii in continuare pe forum te afla lumea pe unde esti si vin sa-ti ceara bani.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Mi-au iesit 2 numere... Daca se mai rugau macar 4 pe langa tine...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Ai fost departe. Acum cativa ani mi-au iesit 6 numere, 2 variante pe acelasi bilet, cate 3 numere pe varianta. Cel putin am castigat o lada de bere la un pariu, evident am impartit-o cu colegii de serviciu.Am mai jucat ocazional, insa nu am prins mai mult de 2
                  My Ride sigpic

                  Comment


                  • Daca va rugati pentru mine sa castig la loto, plusez peste oferta lui mumus si donez un X5, daca-mi ies 6 numere.

                    Va anunt eu cand joc, ca sa nu va rugati degeaba, iar eu sa n-am bilet.

                    Ca Dumnezeu alta treaba nu are decat sa asculte rugile alora cu jocurile de noroc.

                    Comment


                    • Daca ar asculta, 3/4 din populatia Romaniei ar fi milionari in euro
                      Cunosc oameni care au promis ca vor construi o biserica daca vor castiga.
                      My Ride sigpic

                      Comment


                      • O scoala, un dispensar, n-ar construi....

                        Comment


                        • Dau 50 lei la cutia milei si spera la toate cele.... Apoi se bat cu pumnul in piept de crestini buni ce sunt! Nu ar da in veci 2 euro pt a salva viata unui copil bolnav! Popor de ipocriti
                          My Ride sigpic

                          Comment


                          • Am dat si colo si colo, si copilul tot a murit (leucemie, nu s-au strans banii de operatie de transplant de maduva la timp). Dar am dat mai mult de 2 euro doar dupa ce a vizitat-o nevasta-mea la spital pe fetita. In ziua de azi jumate la astept sa fie si escorcherii cu strans de bani pentru bolnavi inexistenti.
                            Nu stiu daca era doar coincidenta, insa cand dai niste bani la treburi din astea, inainte de salariu aflu ca am mai multi bani decat de obicei (adica deloc). Nu castigi la loto, dar parca se ordoneaza lucrurile altfel in luna aia.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Bea si tu direct din sticla.
                              nu, ca vreau sa le contabilizez, 40 de vaze.
                              trebuia sa ma nasc moldovean. m-a umplut una de invidie. o mai stii ? a fost acum vreo 4 ani, parca, record national. una din Iasi (nu sunt aluzii, chiar asa era ) s-a dus la doctor fiindca se simtea rau, si la analize avea 7,47 la mie alcoolemie. tin minte perfect fiindca am zburat o gramada cu boeing 747. aia chiar ca se facuse avion. recordul anterior era tot din iasi, un barbat cu 5,3 si ceva.

                              eu stiam de 7,47 ca asa au zis aia. sunt si mai suparat acum.


                              se pare ca am datele eronate. peste 6 la mie.
                              Un bărbat dintr-o comună ieşeană a fost adus la Spitalul de Urgenţe din Iaşi cu o alcoolemie de peste şase la mie, informează Mediafax. Medicii ieşeni afirmă că este cea mai mare valoare întâlnită la un...


                              am ramas de caruta. nu m-am realizat pe plan profesional.

                              Comment


                              • Daca iti luai nevasta de Moldova, te băga sub masa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google