Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mamaaaaaaaaaaaaa io am uitat complet si total de ziua mamelor... dau o fuga maine dimineata... sau pun o funda.

    Originally posted by Sp3dY View Post
    Salut ! Stie careva daca pune cineva folie pe faruri si proiectoare in Bucuresti?
    pune-o singur, nu e mare branza...
    Last edited by mumus; 7 March 2015, 22:15. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Si eu ma antrenez pentru patru'jde pahare.
      Iar a aparut copchilu'.
      P.S : mr.K ce nu iti convine tie?Am pus o intrebare ''la general'', daca vrei sa raspunzi bine daca nu,nu te mai baga in seama.

      Mumus in principiu as incerca,dar imi e ca l-as bule..
      Last edited by Sp3dY; 7 March 2015, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Clonele .

        Comment


        • vizionati ~minutul 5
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Super misto m-am uitat acum la mai multe video cu astia de la Drive Clean si prezinta super ok.Txn mumus !
            Last edited by 77sky; 8 March 2015, 01:21.

            Comment


            • Eu atrageam atentia doar la stergatoarele de iarna... wtf, nu stiam de existenta lor...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • pai nici nu exista la noi. poate in sua

                Comment


                • Cum naiba sa nu apara si la noi... rusinie... pai da americanii sunt mai smecheri ?
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Eu cred ca romanul e mai inventiv
                    Last edited by 77sky; 8 March 2015, 01:22.

                    Comment


                    • Ati dat banii pe flori si cadouri si-ati ramas fara buget pentru bere si pateruri?

                      Comment


                      • Eu am cumparat bere si pe urma flori.S-a intamplat ca Doamna mea sa fie racita si sa mearga je ,doar je la cumparaturi.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • Daca sarbatoresti mai intai colegele, florile sunt utile in drum spre casa, ai de ce te ţine macar ca sa mergi drept.

                          In caz ca veti castiga marele prtemiu la loto, sa stiti ce va asteapta.

                          90% dintre câştigători îşi pierd prietenii

                          Aproapetoată lumea te urăşte după ce ai câştigat premiul cel mare, uneori chiar şi cei pe care îi ajuţi cu bani, deoarece consideră că sprijinul tău financiar pentru ei ar fi putut fi mai mare. Invidia încolţeşte în rândul colegilor de la locul de muncă, al prietenilor şi chiar al membrilor mai îndepărtaţi ai familiei. Potrivit studiului Camelot Group, în medie, bărbaţii câştigători îşi ajută cu bani trei prieteni, iar femeile o singură prietenă. În aceste condiţii, nu-i de mirare că 90% dintre câştigători îşi pierd prietenii.
                          Cred ca multi isi vor asuma totusi acest risc.
                          Last edited by mr.K; 8 March 2015, 15:36. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Eu clar, nu joc, dar am 6 numere favorite, pe care le pune taicamiu, 2 saptamani la rand iau iesit cate 3 numere. Acu' logic ar fi sa iasa 6 Nu ma intrebati dupa a cui logica

                            Sunt convins ca nu imi voi pierde prietenii, ptr ca nu spun nimanui nimic. Doar ma mut... plec

                            Rugati-va pentru mine sa castig, daca castig voi dona Seatul aluia care scrie primul aici ca se roaga pentru mine sa castig.
                            Last edited by mumus; 8 March 2015, 15:50.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Pe urma sa spuna ala ca puteai dona o masina mai buna...
                              Il iei cu tine unde te muti, si-l folosesti ca masinuta de golf.

                              Comment


                              • Eu nu cred in mos craciun, nu cred ca-s asa de baftos, si nu cred in loto 6din 49 de cand sa computerizat totul... cand bucatica aia de hartie era taiata, si cotorul cu numerele alese de tine era lasat acolo, la ei, chiar daca era masluite bilele, aveai sansa sa castigi si tu impreuna cu nelegiuitul

                                Acum ca totul e prin computer, nici sansa aia nu o mai ai

                                Mai curand cred in eurobingo, sau cum s-o numi... ca am cunostiinta care luase un miliard de la Mitoseru

                                Si culmea, nu sa mutat, are aceiasi prieteni, cand a venit la munca la mine si mi-a zis ca vrea cel mai bun si cel mai scump ochelar, am crezut ca sa inbolnavit... ca mereu cand isi schimba ochelarii ii faceam o reducere, una alta, ca il stiam mai amarat asa... nu material ci sufletesc... are un copil cu probleme...

                                In fine, ideea e ca imi zice nenea ca : Banii nu-s o problema, da-mi ce ai mai bun, si zic, da ce? Ati castigat la loto? zice: DA am zambit si zic: Da sper ca nu ati bagat banii intr-o singura banca, zice: DA... zic : naspa, si gata. Mi-a adus un suc, a dat o spaguta acolo, si atat, nu am vrut sa o accept, sa dus la geam la atelier si mi-a lasat acolo ceva... asta e, m-am bucurat ptr el, ca merita o bucurie in viata.
                                Sa-l fi vazut ce tantos mergea pe strada Mai mare bucuria sa-l privesti.
                                Last edited by mumus; 8 March 2015, 16:17.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google