Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La 150 cu loganu 2 1.2 sunca, ai curaj sa pui pariu ca decolezi. La 130 sta inca bine pe poteca!

    Cat despre flesuri...la noi face parte din "normalitate"...
    Semne de multumire cu mana se fac si prin vest...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Keep walking...

    Comment


    • ia pune-i arcuri H&R si o sa vezi ca nu mai decolezi deloc.
      a mea sta foarte bine "pe picioare" la 150. ca-ti ia maimult timp sa ajungi acolo, e partea a doua.

      Originally posted by Kojak View Post
      de-abia acu' am inceput...azi m-am miscat greu
      eu am terminat pe la 2, la carciuma din colt, la miraj.
      au si lautari... urlam ca sa ne intelegem cat de cat.
      mai intervenea si factorul "surzenie alcoolica".
      am fost cu baietii mei, carora fi-miu le zicea, cand era mai mic, "echipa de studiu".
      Last edited by B997NDL; 16 January 2015, 14:11. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Are dreptate ndl, se schimba treaba cu arcuri. Cu cele stock imi era teama pe la 140, masina parca plutea. Cu eibach am ajuns la 170 iar masina era destul de stabila.
        My Ride sigpic

        Comment


        • ..............
          Faine jucarii.
          Attached Files
          Last edited by mr.K; 16 January 2015, 17:07.

          Comment


          • ÃŽn anii 90, China a primit mai multe sisteme de rachete antiaeriene rusești S-300. Apoi le-a copiat lansand pe piata rachetele HQ-9 cu denumirea comerciala FD-2000. Un contract pentru achiziționarea acestor rachete a fost semnat în 2013 cu Turcia. Dar Ankara fiind membru NATO, autorităților le-a venit repede mintea la cap și au reziliat contractul.
            Acum, China vrea să cumpere S-400.
            Eu n-as lansa vreo racheta copiata de chineJI, daca au omis sa copie tot si bubuie la plecare in loc sa bubuie la sosire?
            Last edited by mr.K; 16 January 2015, 17:20.

            Comment


            • deja Putin le a dat unda verde chineJilor ca sa le mai taie macaroana americanilor:
              "In March 2014, it was announced that Russian President Vladimir Putin gave authorization to sell the S-400 system to the People's Republic of China.[76] If China should acquire the S-400, reported to initially consist of six batteries, it would seriously complicate efforts by American and neighboring countries to oppose Chinese territorial expansions. "
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • tu crezi ca au rezolvat problema cu cateva rachete anti-avion. ?!
                in primul rand, chinezii ar muri de foame fara americani. pe ei se bazeaza economia lor. europenii nu prea sunt dispusi sa cumpere marfa chinezeasca si nici sa le dea de lucru. nu prea vezi firme europene cu "made in china", in afara de adidas. restul se fac in CE (polonia, ungaria, romania) sau prin turcia.
                nemaivorbind ca, daca declara sua embargou pt china, se va alinia si europa.
                rusii deja sunt in kk pe plan intern.

                Comment


                • Bre, ie vreun instalator onlain? Ma poate ajuta careva cu o estimare a costurilor pentru niste lucrari?

                  Comment


                  • s-a-nfundat?

                    Comment


                    • Se face de la 0, nea' Kojak . Si culmea, instalatorii astia din zona mea , ori stiu ca am bani (informatie eronata), ori ma cred nebun (prea posibil), ca imi dau niste estimari de ma doare mintea.

                      Comment


                      • te stie lumea de italian, d-aia s-arunca la pret.

                        Comment


                        • Bre, nea' Kojak, eu janes romanes de cand ma stiu ) Deci nu mi-e teama de nimic. Da' astia parca si-au pierdut mintile. E o baie "minimalista", strictul necesar, ca doar nu investesc o avere intr-un oras fara viitor. Oricum, o sa analizez problema, ca asa nu se poate...) capisci? )

                          Comment


                          • nu mai bine upgradezi buda din fundu' curtii, e mai eftin.

                            Comment


                            • Pai bre, despre instalatorii si coafeze se stie ca sunt mai scumpi decat aia cu 2 facultati, in Romania. Asta de pe vremea lui Ceasca.

                              Comment


                              • O fi, da' nu am cum sa scot sumele pretinse de ei. Mai ales ca e o lucrare relativ simpla. Da' vorba aia, nu pot pune eu pret pe munca omului )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google