Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deschid o paranteza...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 15 January 2015, 23:46.
    Keep walking...

    Comment


    • Originally posted by 30_VLD View Post
      Nedeleu, daca benzina ie mai ieftina, tot nu ie rau ) Sa nu se mareasca accizele la alcool...atunci ar fi tragedie )
      nicio problema. ai auzit de moonshine ?! trascau, exista cazane... sa te vad eu la ce cazan faci tu benzina.

      @jonnie
      o coaja. ala de fapt e un megane rosu, dupa cum arata spatele, si i-a pus o sigla.
      Last edited by B997NDL; 15 January 2015, 22:30. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Cat timp am jinars, crezi ca vreau sa urc la volan sub influenta? )

        Nea' Vitrioale, da' ma simt indignat. Nu ca n-as fi io fan Logan, da' cum sa aberez asa, cu depasiri in treapta 5 ( si lejer) . Si povesti ca aveam 150 pe autostrada si il tinea pe unu' cu un Opel in flashuri ) Deci mooor...

        Nedeleu, mesajul e valabil, atat direct cat si metaforic )

        Comment


        • Stiu Nedelica...poza nu am facut'o in Romanica. Are si occidentul cocalari...


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Keep walking...

          Comment


          • Originally posted by 30_VLD View Post
            Si povesti ca aveam 150 pe autostrada si il tinea pe unu' cu un Opel in flashuri ) Deci mooor...
            hai las-o la faza asta, ca eu merg de multe ori cu 150-160 pe autostrada si sun altii cu masinui "jmechere" care o ard cu 120. asta tine de sofer, nu de masina. poate ala din "bmw" nu vrea sa mearga mai repede.
            sau crezi ca nu atinge loganul viteza aia ?!

            Comment


            • Totul tine de atitudine...da' de aici pana a spune ca il flashui pe unu ) Si la viteza aia, loganul incepe a geme...)

              Cica viteza de croaziera pe Logan..130 km/h )

              Da' dilema mea e alta ) Care sunt modificarile alea pentru montarea cotierei de Fluence/Laguna pe autohtona? ))
              Last edited by 30_VLD; 15 January 2015, 22:44. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • la 130 pe autostrada nici n-o simt. facem proba cand vrei tu. ce-i drept, se cunosc arcurile H&R. nu-ti mai intra aer pe sub masina si d destul de stabilea, plus ca nu mai intampina asa mare rezistenta.

                Originally posted by 30_VLD View Post
                Totul tine de atitudine...da' de aici pana a spune ca il flashui pe unu )
                da, daca tu vii cu 160 si ala merge cu 120 sau 130 pe a doua, ca mai multe n-avem, e absolut normal sa-l "fleşui".
                Last edited by B997NDL; 15 January 2015, 22:56. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  invidiosule... ai vrea sa moara si sticla vecinului.
                  de-abia acu' am inceput...azi m-am miscat greu

                  Comment


                  • Bine, da asta nu inseamna ca ai pe mana cine stie ce bolid ) un mare procentaj din treaba aia e inconstienta ). Parerea mea...

                    Nea' Kojak, sa ai pofta

                    Comment


                    • Mai lasati bautura, băbăieti!

                      Alcoolul dauneaza grav sanatatii, iar tutunul, asa si-asa.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Originally posted by vitriol View Post
                        iar tutunul, asa si-asa.
                        ...doar de L-V intre noo si nouajpe

                        Ia uite cum se face banu' group!

                        Ştirile de ultimă oră, disponibile online. Mediafax.ro iti ofera ştiri interne si externe în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport


                        Cata lacomia...lu' "amaratu'" de coleg de la spatiu locativ i-a dat doar o mie, restu' de 10 miare, ptr. sufletu' ei de boarfa.
                        suma rotunda, nu s-a incurcat cu maruntis...putrezi-ar oasili in benciu' militiei!
                        Last edited by Kojak; 15 January 2015, 23:54. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Discutii despre orice va trece prin cap

                          Originally posted by B997NDL View Post
                          da, daca tu vii cu 160 si ala merge cu 120 sau 130 pe a doua, ca mai multe n-avem, e absolut normal sa-l "fleşui".
                          In "doiciland" cica se lasa cu amenda daca flasuiesti! Si nu prea (spre deloc) vezi prin Europa ...sa o arda "lumea" in flesuri!



                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Keep walking...

                          Comment


                          • La fel şi cu avariile, nu se mulţumeşte ca la noi când te lasă cineva să intri pe bandă, poţi fi luat la rost şi pt alea dacă le aprinzi aiurea. În schimb am văzut că în Japonia se mulţumeşte cu avariile la greu. În California la fel, nu se aprind avariile aiurea, dar îşi fac cu mâna prin maşină când te ajută cineva.
                            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                            Comment


                            • Aici iti dai seama, vine unu cu un logan gafaind la 150 la ora (sa nu imi spuna mie nimeni ca nu urla motorul la viteza aia) si cica da flashuri la aia care poate merg..regulamentar? )

                              Comment


                              • In Belgia se dau flash-uri dar nu se foloseste claxonul ca sa te atentioneze.

                                la 130 pe autostrada nici n-o simt. facem proba cand vrei tu.
                                Da o tura cu C4-u' ala rosu la 130/h si apoi o sa incepi sa simti 130/h in Logan.

                                Acciza reprezintă 2,03 lei pe litru de benzină şi 1,9 lei pe litru de motorină.
                                Dacă adăugăm şi TVA, valoarea totală a taxelor pe litru de benzină ajunge la 2,5 lei, iar la motorină la 2,3 lei.
                                Mai e loc de scazut pretul.
                                Last edited by mr.K; 16 January 2015, 12:11. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google